(adek)
Kibice Legii spalili flagi Jagiellonii na meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 26.10.2018 Legia spalił flagi Jagiellonii Wojciech Wojtkielewicz
Kibice Legii spalili flagi Jagiellonii na meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa. Legia spaliła flagi Jagiellonii 26.10.2018

Kibice Legii spalili flagi Jagiellonii na meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 26.10.2018 Legia spaliła flagi Jagiellonii

Kibice Legii Warszawa spalili dwie flagi Jagiellonii Białystok. Doszło do tego podczas rozpoczęcia drugiej połowy meczu. Był to albo akt rozpaczy, albo przemyślana prowokacja. Legia przegrywała z Jagiellonią od pierwszej minuty meczu po strzale Ivana Runje.

Mimo skrupulatnych przeszukań kibicom Legii udało się wnieść na stadion flagi Jagiellonii. Zostały podpalone na początku drugiej połowy spotkania.

Niestety w 89 minucie Andre Martins uderzył z rzutu wolnego w poprzeczkę, a Kulenović dobił z bliskiej odległości doprowadzając do remisu Jagiellonia - Legia 1:1. Takim wynikiem zakończył się mecz.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:1

Lotto Ekstraklasa. Remis w meczu kolejki. Legia szybko strac...

Autokar z piłkarzami Legii Warszawa na ul. Sienkiewicza w Białymstoku

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa. Kierowcy narzekają n...

6 maja podczas meczu z Legią Warszawą 34.kolejce Lotto Ekstraklasy padł rekord frekwencji na Stadionie Miejskim w Białymstoku w sezonie 17/18. Ponad 18 tys. sympatyków "Żółto-czerwonych" dopingowało gorąco swoich piłkarzy. Na trybunach zabrakło niestety kibiców gości. Zapraszamy na naszą fotogalerię, w której mecz pokazaliśmy "od kuchni".

Jagiellonia - Legia od kuchni. Galeria kibiców na Stadionie ...

Wypadki drogowe - pierwsza pomoc

Materiał oryginalny: Kibice Legii spalili flagi Jagiellonii na meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:1 26.10.2018 (zdjęcia, wideo) - Kurier Poranny