https://pomorska.pl
reklama

Kierowca uderzył w drzewo pod Mogilnem. Zginął na miejscu. Pasażer w ciężkim stanie trafił do szpitala

Szymon Cieślak
Wypadek w Lubieszewie.
Wypadek w Lubieszewie. KPP Mogilno
W Lubieszewie (powiat mogileński) 31-letni kierowca volkswagena passata uderzył w przydrożne drzewo. Mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego zginął na miejscu. Pasażer w ciężkim stanie trafił do szpitala. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku.

Zobacz wideo: Więcej radarów na polskich drogach. Zapłaci za to Unia.

a

Do wypadku doszło około godz. 01:00 w noc ze środy na czwartek (25.03.2021). W Lubieszewie 31-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego jadący volkswagenem passatem uderzył w przydrożne drzewo.

- Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że 31-letni kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu - informuje KPP Mogilno.

Tym samym samochodem jechał 30-letni pasażer. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Policjanci z Mogilna wyjaśniają przyczyny wypadku pod nadzorem prokuratora.

Wypadki

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Zmiany w zwolnieniach z abonamentu RTV. Te osoby także nie muszą go płacić

Zmiany w zwolnieniach z abonamentu RTV. Te osoby także nie muszą go płacić

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska