https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kierowca zatrzymany pod Radziejowem był pod wpływem narkotyków. Jego pasażer też miał sporo na sumieniu

Dariusz Nawrocki
Opracowanie:
Policjanci z Radziejowa zatrzymali dwóch mężczyzn. 22-latek będzie odpowiadał za kierowanie pod wpływem środków odurzających i posiadanie narkotyków, a 27-latek - za posiadania znacznej ilości narkotyków
Policjanci z Radziejowa zatrzymali dwóch mężczyzn. 22-latek będzie odpowiadał za kierowanie pod wpływem środków odurzających i posiadanie narkotyków, a 27-latek - za posiadania znacznej ilości narkotyków KPP Radziejów
Policjanci z Radziejowa zatrzymali w Dębach (gmina Dobre) 22-letniego kierowcę, który prowadził auto pod wpływem narkotyków. Jego pasażer miał przy sobie marihuanę. W jego domu funkcjonariusze znaleźli więcej narkotyków.

Kontrola drogowa w Dębach

Policjanci z Radziejowa w Dębach (gmina Dobre) zatrzymali do kontroli drogowej opla. Okazało się, że 22-letni kierowca prowadził swoje auto będąc pod wpływem narkotyków. W kieszeni miał natomiast woreczek strunowy z kryształkami.

- Jego pasażerem był 27-latek, na posesji którego kryminalni ujawnili pojemniki z suszem roślinnym. Jak pokazały wstępne testy, była to marihuana. Łącznie zabezpieczono ponad 90 gramów narkotyków - relacjonuje Marcin Krasucki z radziejowskiej policji.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty. 22-latek będzie odpowiadał za kierowanie pod wpływem środków odurzających i posiadanie narkotyków, a 27-latek - za posiadania znacznej ilości narkotyków. Wobec 27-latka prokurator zastosował dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. O wysokości kary dla zatrzymanych zdecyduje sąd.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Uroczystości w Gnieźnie. Hołd dla pierwszych królów Polski

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska