https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kolejny nabór we wlocławskiej Straży Miejskiej

Małgorzata Goździalska
Są wolne etaty we włocławskiej Straży Miejskiej. Nabór zakończy się 22 maja, ale już zgłaszają się kandydaci.

Wakaty w Straży Miejskiej to efekt odejścia dwóch municypalnych, którzy zdecydowali się na pracę w innych służbach mundurowych, takich choćby jak policja. Czy są chętni, by pracować w Straży Miejskiej? Jak poinformował nas Norbert Struciński, rzecznik municypalnych są już pierwsze zgłoszenia.

Kandydaci zostaną poddani nie tylko ocenie formalnej. Będą musieli przejść przez sito kilkuetapowej rekrutacji, podczas której przystąpią do egzaminu z wiedzy ogólnospołecznej oraz egzaminu sprawności fizycznej. Po przejściu kolejnych etapów zdrowie kandydata do służby zostanie ocenione przez lekarzy i psychologa z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni w Toruniu.

Jeśli wybrani kandydaci się sprawdzą, to zostaną skierowani na kurs podstawowy dla funkcjonariuszy straży miejskich i gminnych.

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

S
Strażnik
Temidę by wzięli na komendanta,on by tam raz dwa porządek zrobił.
k
kat
Powinni zmienić nazwę na Straż Radarowo-blokadowa...
G
Gość
Jakie zarobki proponują?
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska