KP Polonia z Unią. 7 goli, 4 karne, 2 czerwienie! [ZDJĘCIA]

Fa, zdjęcia Arkadiusz Wojtasiewcz
W 4. kolejce IV ligi KP Polonia Bydgoszcz zdobyła wreszcie pierwsze punkty w sezonie. I od razu trzy! Podopieczni Włodzimierza Koreckiego pokonali na własnym boisku Unię Gniewkowo 4:3 (1:1). „Zwycięstwo dla WIKTORA!!!” - tak klub ze Sportowej podsumowuje na Facebooku sobotni mecz. Przed meczem minutą ciszy uczono pamięć zmarłego tragicznie w czwartkowym w wypadku samochodowym 21-letniego Wiktora Gręzickiego, zawodnika KP Polonia wypożyczonego do V-ligowego Piasta Złotniki Kujawskie.Poloniści dwukrotnie musieli gonić wynik. Hat-trickiem popisał się piłkarz gości Mateusz Grudziński, ale to nie wystarczyło nawet do remisu. Gospodarze i goście kończyli mecz w „10” (czerwone kartki, odpowiednio: 90+5 minuta dla Polonii - 82 minuta dla Unii).Sędzia Bartosz Roszyk (Toruń) podyktował cztery rzuty karne – wszystkie wykorzystane.Goście nie mogą pogodzić się z porażką. „Bardzo sportowe zachowanie KP Polonia Bydgoszcz, którzy gdy przegrywali wyciągali dodatkowe piłki. Teraz, przy zmianie wyniku, wszystkie piłki zostały schowane do worków” - można przeczytać żale Unii na Facebooku.KP Polonia Bydgoszcz – Unia Gniewkowo 4:3 (1:1). Bramki: Tomasz Sarnowski (34-karny, 83-karny), Damian Adamski (68, 78) - Mateusz Grudziński (13-wolny, 56-karny, 88 karny).ZOBACZ ZDJĘCIA Z BOISKA i Z TRYBUN NA SPORTOWEJ >>>>>Fa, zdjęcia Arkadiusz Wojtasiewicz
W 4. kolejce IV ligi KP Polonia Bydgoszcz zdobyła wreszcie pierwsze punkty w sezonie. I od razu trzy! Podopieczni Włodzimierza Koreckiego pokonali na własnym boisku Unię Gniewkowo 4:3 (1:1). „Zwycięstwo dla WIKTORA!!!” - tak klub ze Sportowej podsumowuje na Facebooku sobotni mecz. Przed meczem minutą ciszy uczono pamięć zmarłego tragicznie w czwartkowym w wypadku samochodowym 21-letniego Wiktora Gręzickiego, zawodnika KP Polonia wypożyczonego do V-ligowego Piasta Złotniki Kujawskie. Poloniści dwukrotnie musieli gonić wynik. Hat-trickiem popisał się piłkarz gości Mateusz Grudziński, ale to nie wystarczyło nawet do remisu. Gospodarze i goście kończyli mecz w „10” (czerwone kartki, odpowiednio: 90+5 minuta dla Polonii - 82 minuta dla Unii). Sędzia Bartosz Roszyk (Toruń) podyktował cztery rzuty karne – wszystkie wykorzystane. Goście nie mogą pogodzić się z porażką. „Bardzo sportowe zachowanie KP Polonia Bydgoszcz, którzy gdy przegrywali wyciągali dodatkowe piłki. Teraz, przy zmianie wyniku, wszystkie piłki zostały schowane do worków” - można przeczytać żale Unii na Facebooku. KP Polonia Bydgoszcz – Unia Gniewkowo 4:3 (1:1). Bramki: Tomasz Sarnowski (34-karny, 83-karny), Damian Adamski (68, 78) - Mateusz Grudziński (13-wolny, 56-karny, 88 karny). ZOBACZ ZDJĘCIA Z BOISKA i Z TRYBUN NA SPORTOWEJ >>>>>

Materiał oryginalny: KP Polonia z Unią. 7 goli, 4 karne, 2 czerwienie! [ZDJĘCIA] - Express Bydgoski