https://pomorska.pl
reklama

Kraksa w Lipnie. Motocyklistka ranna w zderzeniu z osobówką

MP
Motocyklistka, wjeżdżając na skrzyżowanie próbowała z lewej strony wyprzedzić osobową dacię, która chciała skręcić w lewo. W efekcie zderzyła się z samochodem, za którego kierownicą siedział 36-latek, mieszkaniec powiatu lipnowskiego. Kobieta trafiła do szpitala. (zdjęcie ilustracyjne)
Motocyklistka, wjeżdżając na skrzyżowanie próbowała z lewej strony wyprzedzić osobową dacię, która chciała skręcić w lewo. W efekcie zderzyła się z samochodem, za którego kierownicą siedział 36-latek, mieszkaniec powiatu lipnowskiego. Kobieta trafiła do szpitala. (zdjęcie ilustracyjne) Jaroslaw Jakubczak
Młoda motocyklistka ucierpiała dziś o poranku w zderzeniu z osobową dacią. Do zdarzenia doszło na ul. Wojska Polskiego w Lipnie.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy tuż około godz. 8 - mówi bryg. Jerzy Frydrych z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie. - Kobieta, która kierowała motocyklem, wymagała opieki medycznej. Choć obrażenia na pierwszy rzut oka wydawały się niegroźne, to ekipa karetki pogotowia zdecydowała o przewiezieniu jej do szpitala. Nasze działania polegały na usunięciu plamy z jezdni, bo w wyniku zderzenia pojazdów wyciekły płyny.

Dzisiaj kujawsko-pomorski Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił listę 30 szpitali, które weszły do systemu podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej (PSZ), czyli tzw. sieci szpitali. Sprawdź, które placówki znalazły się na tej liście. >> Najświeższe informacje z regionu, zdjęcia, wideo tylko na www.pomorska.pl

Te szpitale z regionu znajdą się w sieci ministra [LISTA]

Więcej szczegółów na temat zdarzenia uzyskaliśmy od policji w Lipnie. - Motocyklem marki Honda kierowała 26-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego - mówi sierż. sztab. Małgorzata Małkińska z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie. - Funkcjonariusze, którzy byli na miejscu wstępnie ustalili, że motocyklistka, wjeżdżając na skrzyżowanie próbowała z lewej strony wyprzedzić osobową dacię, która chciała skręcić w lewo. W efekcie zderzyła się z samochodem, za którego kierownicą siedział 36-latek, mieszkaniec powiatu lipnowskiego. Kobieta trafiła do szpitala.

INFO Z POLSKI - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju - 22 czerwca 2017.

Wybrane dla Ciebie

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska