https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Krzysztof Pietrzak czy Paweł Skutecki. Kto kandydatem na prezydenta Bydgoszczy?

Sławomir Bobbe
Krzysztof Pietrzak "nie ma parcia" żeby startować, ale jeśli mieszkańcy tak zdecydują, wyzwania się podejmie.
Krzysztof Pietrzak "nie ma parcia" żeby startować, ale jeśli mieszkańcy tak zdecydują, wyzwania się podejmie. Dariusz Bloch/archiwum
- Za dwa miesiące jeden z nas usiądzie w tym gabinecie na pierwszym piętrze – powiedział na konferencji prasowej pod oknami ratusza poseł Paweł Skutecki z Kukiz'15. - Decyzję, czy będę kandydował osobiście, czy też naszym kandydatem będzie Krzysztof Pietrzak ogłosimy jeszcze w tym tygodniu.

Ugrupowanie Kukiz'15 wystawi listę w wyborach do Rady Miasta Bydgoszczy - zapowiedział na dzisiejszej konferencji prasowej lider ugrupowania w regionie, poseł Paweł Skutecki.

- Jest zarejestrowany ogólnopolski komitet Kukiz' 15. W całej Polsce wystawiamy listy do sejmików, a do rad miast i powiatów tam, gdzie uznamy, że chcemy i tam, gdzie sytuacja wymaga zmiany włodarza. W Bydgoszczy oczywiście taka sytuacja jest i wystawimy tu własną listę w wyborach do rady miasta – mówi poseł Paweł Skutecki.

Z punktu widzenia mieszkańców Bydgoszczy, a to przecież o nich chodzi w tych wyborach, nie ma znaczenia, kto będzie kandydatem, ja czy poseł, nasze wizje i pomysły są bardzo podobne

W konferencji wziął udział również Krzysztof Pietrzak, właściciel tartaku stojącego na szlaku budowy Trasy Uniwersyteckiej. Wiele wskazuje, że to on będzie kandydatem na prezydenta Bydgoszczy.

- Z punktu widzenia mieszkańców Bydgoszczy, a to przecież o nich chodzi w tych wyborach, nie ma znaczenia, kto będzie kandydatem, ja czy poseł, nasze wizje i pomysły są bardzo podobne - twierdzi Krzysztof Pietrzak. - Pokażemy mieszkańcom realną alternatywę. Nie mam parcia na władzę, powodem ogłoszenia mojego startu w wyborach była chęć odwołania prezydenta miasta, bo to co jest to jest masakra. Ten człowiek to dramat dla naszego miasta. Jeśli mieszkańcy tak zdecydują, podejmę się tego wyzwania.

Krzysztof Pietrak zaapelował również do Marcina Sypniewskiego (który zapowiedział start w wyborach) o połączenie sił i współpracę. - Przemyśl to, zachęcamy do rozmowy. Tylko jeden z nas ma szansę, szukajmy tego co łączy, a nie dzieli. Wiesz, gdzie nas szukać - powiedział Krzysztof Pietrzak.

Zobacz również: "Flesz. Nowy Kodeks pracy. Co się zmieni?"

Komentarze 12

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mały Budda
Pietrzak to szemrane towarzystwo , lepiej poczytajcie z kim ten pan się zna.
Trochę historii , trochę internetu.
K
Kazek
Radzę się doksztalcicco to znaczy epidemia. Od kilkudzieciu lat nie było i nie będzie. Oglądaj dalej propagandową tv. A na co byłeś zaszczepiony ? Doszczepiales się bo odporność jest kilkuletnia ?
A
Alek
Handlują między sobą jak cala reszta. Najbardziej porąbana partia. Ich hasłem powinno być zablokujemy wszystko co się da
k
ko
Niech najpierw zlikwiduje tartak a potem obieca ze zrobi coś dla mieszkańców Bydgoszczy. Na razie jest w 110%-tach niewiarygodny
S
SS
Wszyscy mają normalnych kandydatów na Prezydenta, tylko My musimy mieć popierd... o.O. Oszołom antyspołeczny pod rękę z wyrzutkiem antyszczepionkowym. 3% to max na co ta błazenada i patologia może liczyć.
T
Tuba
Chodza słuchy ze to pietrzak zastapi ,,małego,, z tamburynem,ktory wypiał sie na kumpla i został w zespole.Jak nisko mozna upasc ze sceny do towarzystwa Kryminalistow,bankrutow,faszyzujacych bojowek,kiboli--oto swietlana alternatywa nawiedzonego muzyka.
W
Waldi
Jak czytam nazwiska osob chetnych kandydowac czy to na radnych czy na fotel prezydenta miasta to mnie przerazenie ogarnia - a to ktos od tego Pana co sprzedał Akademie Medyczna do Torunia, a to ktos od czegos tam...Czy dbaja o interes miasta a nie o swoje partykularne interesy? OK moga kandydowac - takie zasady demokracji
Ale przede wszystkim chce zadac pytanie: czy wszyscy kandydaci na radnych/prezydenta zamieszkują w Bydgoszczy??? Czy nie aby w Osielsku???
O
Obserwator
Ewentualne poparcie kukiza dla szemranego cwaniaczka pietrzaka ,bezdyskusyjnie obnazy hipokryzje kukiza,,systemowo bezsystemowego,, ludzie obudzcie sie,dziekuje za taka alternatywe,moze wpiszcie na liste kiblujacych kryminalistow,ale oni tez sa z systemu.
P
Pluzkiz
Ciekawe kto jest wiekszym oszolomem ,gangus,piospolit,czy ich potencjalny wyborca,rechot na caly swiat.
x
xyz
Coraz więcej dziwnych ludzi dostaje się do polityki , albo się w nią mięsza ciekawe co im ma to dać . Nowa forma rządów w mieście , bardziej na poziomie? A najlepsze ,że ludzie im przyklaskują . Na prawdę w tym kraju jest tak wielu idiotów?
B
Bydgoszcz=R.Bruski
Tylko jeden człowiek może zostać Prezydentem tego miasta .Wiadomo o kim mowa o tym co bedzie nim na kolejna kadencję.
z
zawiszak
Nie chcemy w Bydgoszczy antyszczepionkowców. Gotowi doprowadzić do epidemii w Bydgoszczy.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska