https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

KS Toruń wywołał burzę w Gorzowie [wideo]

(jp)
Zwycięstwo torunian w Gorzowie przypieczętował w ostatnim wyścigu Grigorij Łaguta.
Zwycięstwo torunian w Gorzowie przypieczętował w ostatnim wyścigu Grigorij Łaguta. Sławomir Kowalski
Po porażce z KS Toruń wielkie porządki w zespole Stali Gorzów. Dwóch zawodników zostało odsuniętych od składu.

KS Toruń w niedzielę wygrał w Gorzowie 48:42. Dla Stali była to czwarta z rzędu porażka w tym sezonie. Trener Piotr Paluch wprost oskarżył KrzysztofaKasprzaka i Mateja Zagara o lekceważenie swoich obowiązków w Gorzowie. - Swoje najlepsze silniki wykorzystali w Grand Prix w Finlandii. To jest żenujące. Mamy w składzie czołowych zawodników świata, a polska liga powinnna być dla nich najważniejsza.W najgorszych snach nie spodziewaliśmy, że tak ten sezon będzie wyglądał. Mamy teraz mecz w Zielonej Górze. Musimy wprowadzić radykalne zmiany, bo dotychczasowe działania nie przynoszą efektów.
W poniedziałek nadeszła pora na decyzja zarządu. Paluch został zwolniony z funkcji trenera pierwszego zespołu (ale zostaje w klubie). W jego miejsce Stal będzie szukać menedżera, a głownymi kandydatami wydają się być byli opiekunowie torunian Stanisław Chomski i Sławomir Kryjom.

Sankcje spotkały także zawodzących zawodników. Krzysztof Kasprzak i Matej Zagar zostali odsunięci od jazdy w derby Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze. W niedzielę ich miejsce zajmą prawdopodobnie Piotr Świderski i Craig Cook.

Skrót meczu Stal - KS Toruń/PGE Ekstraliga/x-news

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska