Drugi mecz odbędzie się w środę w Inowrocławiu.
Drugi mecz odbędzie się w środę w Inowrocławiu. Dominik Fijałkowski
Koszykarze KSK Noteci Inowrocław źle rozpoczęli walkę w ćwierćfinałach fazy play off drugiej ligi (grupy A). Wysoko ulegli faworytowi ze Szczecina.

WILKI MORSKIE - KSK NOTEĆ 91:58 (27:19, 19:11, 26:16, 19:12)
WILKI MORSKIE: Wojdyr 14, Pluta 13 (2), Bojko 12 (1), Stokłosa 7 (1), Kowalczuk 5 oraz Koziorowicz 14 (3), Adamkiewicz 12 (2), Knowa 5, Kujawski 4, Nowacki 2, Milczyński 2, Uleryk 0.
KSK NOTEĆ: Filipiak 14 (2), Szmelter 10, Gliszczyński 8 (2), Wierzbicki 7 (2), Grod 5 oraz Pagacz 9, Włodarski 4, Tlałka 1, Radzikowski 0, Rychłowski 0, Warchowski 0.

Kujawianie świetnie rozpoczęli spotkanie. Nie mieli respektu wobec zawodników najlepszej drużyny rundy zasadniczej.
Po udanych akcjach Aleksandra Filipiaka i Artura Gliszczyńskiego prowadzili w 6. minucie już 15:6. Kolejne 240 sekund przegrali aż 4:21. Marcin Stokłosa świetnie dyrygował zespołem. Po jego podaniach punkty zdobywał rezerwowy Konrad Koziorowicz.

Mecz został rozstrzygnięty już przed przerwą. Wilki Morskie wygrały 1. połowię 46:30. W dwóch kolejnych kwartach kontrolowali sytuację na parkiecie. Powiększyli przewagę.

Druga potyczka odbędzie się w środę w hali na Rąbinie w Inowrocławiu (godz. 18). Inne mecze ćwierćfinałowe play off: SMS PZKosz. Władysławowo - Stawiński Basket Piła 70:80, Księżak Łowicz - MKS Skierniewice 77:92.