KSW 49 online. Wyniki walk gali na żywo. Gala w systemie PPV...

  KSW 49 online. Wyniki walk gali na żywo. Gala w systemie PPV w internecie i telewizji. Gdzie oglądać?

  SIER, S

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Gala KSW 49 odbędzie się w sobotę, 18.05.2019 w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot). Początek transmisji na żywo o godzinie 19.00.
  1/17
  przejdź do galerii

  Gala KSW 49 odbędzie się w sobotę, 18.05.2019 w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot). Początek transmisji na żywo o godzinie 19.00. ©Karolina Misztal

  Gdzie oglądać KSW 48 w telewizji i internecie? Przed nami kolejna gala federacji KSW. Podczas gali 18 maja zobaczymy dziewięć walk, w tym dwie o pas mistrzowski. W klatce pojawią się m.in. Michał Materla, Karol Bedorf, Artur Sowiński, Krystian Kaszubowski, Akop Szostak i Erko Jun. Zobacz, gdzie oglądać galę KSW 49 w internecie i tv.


  Gala KSW 49 odbędzie się w sobotę, 18.05.2019 w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot). Początek transmisji na żywo o godzinie 19.00. Niestety gali nie będzie można zobaczyć w otwartych kanałach telewizyjnych, ja było w przypadku KSW 48. Transmisja będzie kodowana i zarówno za oglądanie jej w TV jak i ONLINE trzeba będzie zapłacić - cena to ok. 40 zł.

  Pojedynkiem głównym gali będzie walka o pas wagi średniej KSW: Michał Materla (27-6, 9 KO, 12 SUB) - Scott Askham (17-4, 11 KO, 2 SUB). Materla przegrał z Anglikiem na gali KSW 42 w Łodzi. Polak musiał uznać wyższość rywala po tym jak dostał potężne kopnięcie w wątrobę w pierwszej rundzie.

  - Myślę, że dla Askhama jest to ogromna szansa, by zdobyć mistrzostwo federacji i zaistnieć nie tylko w Polsce ale i w Europie. Mam nadzieję, że będzie przygotowany, bo ja na pewno będę bardzo dobrze przygotowany - zapowiada Michał Materla.

  Roberto Soldić - Krystian Kaszubowski. Walka na gali KSW 49 w Ergo Arenie


  Drugim pojedynkiem o pas będzie starcie Soldić (15-3, 13 KO, 1 SUB) vs. Kaszubowski (7-0, 2 KO, 1 SUB). Chorwat zdobył tytuł w 2017 roku w walce z Borysem Mańkowskim. Pas stracił w 2018 w walce z Dricussem Du Plessisem, ale w rewanżu okazał się lepszy i go odzyskał.


  Bez ściemy: Sceny walk w filmach  Akop Szostak vs. Jun, Karol Bedorf vs. Damian Grabowski


  W sobotę zobaczymy też czołowych zawodników wagi ciężkiej: Karola Bedorfa i Damiana Grabowskiego. Ten drugi po trzech przegranych walkach w największej federacji MMA na świecie - Ultimate Fighting Championship (UFC) wrócił do walk w Polsce. Na FEN 22: Poznań Fight Night pokonał Jose Rodrigo Guelke, teraz pojawi się w klatce KSW.

  Zobacz także: KSW 48 - wideo. Zobacz wyniki zakończonych walk [SKRÓTY WALK, YOUTUBE]

  Bedorf to były mistrz KSW w wadze ciężkiej. Pas stracił w 2016 roku w walce z Fernando Rodrigues Jr. Później pokonał Mariusza Pudzianowskiego i na gali KSW 45 miał szansę odzyskać mistrzostwo. Niestety Philip de Fries okazał się lepszy zakładając Polakowi americanę w drugiej rundzie. Zwycięstwo z Grabowskim na pewno przybliży Bedorfa do kolejnej szansy mistrzowskiej.

  Gala MMA w internecie i telewizji. Gdzie oglądać?


  Gala KSW 49 będzie transmitowana w systemie PPV. Stream LIVE można wykupić na oficjalnym kanale KSW.TV (cena - 40 zł), albo w serwisie IPLA. W telewizji będzie można obejrzeć walki po wykupieniu dostępu - m.in. największe sieci kablowe jak Vectra, UPC oferują taką opcję.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Aktualności sportowe

  Terminarz rozgrywek

  Galeria