Lipnowianie zagrają w "Trudnych sprawach". Casting także we Włocławku w sobotę

Renata Kudel
Renata Kudel
Karol Adrjanow i Patrycja Urbańska z Zespołu Szkół Technicznych w Lipnie spróbowali swoich sił w castingu. Już po dwóch tygodniach od castingu dostali propozycję zagrania w paradokumencie "Trudne sprawy". A w sobotę także casting we Włocławku!

Patrycja i Karol, uczniowie lipnowskiego "Technika", zagrają w 744 odcinku paradokumentu "Trudne sprawy". Ona wcieli się w rolę Kariny Tomczak (18 lat), która uczy się w zawodzie fryzjerki i jest związana z Mikołajem ( w tej roli Karol). To trudny związek - raz są ze sobą, raz nie. Jak ją określono w scenariuszu: "Nie jest najpiękniejsza, za to czuje się divą dla facetów; „Laska z przedmieścia”, głośna, bardzo mocny makijaż, pewna siebie, myśli, że jest królową świata, zawsze chce mieć rację, umie szpanować, jest w stylu „nastolatki ogłupiałej wiekiem dojrzewania”.

A Mikołaj? Tak opisano go w scenariuszu "Trudnych spraw": "Mikołaj Przyjemski (17) uczy się na murarza, syn Damiana i Anny, raczej przeciętniak, rekompensuje to swoim wyglądem przez noszenie rzeczy w stylu Ed-Hardy i czapki z daszkiem, bardzo zazdrosny, dojrzewa, każdą niepewność tuszuje wściekłością i nieprzemyślanym zachowaniem, dużo się kłóci, ponieważ myśli, że w ten sposób uzyska szacunek, niestety, nie jest w typie kobiet, zrywa z nim każda dziewczyna"

Czytaj także: Bo to zła nawałnica była. Poszkodowani z Tryszczyna czują się skrzywdzeni podwójnie

Na co dzień Karol ( serialowy Mikołaj) bierze udział w zajęciach teatralnych w szkole, prowadzonych przez Małgorzatę Józefkowicz. W szkole wygrał casting na odtwórcę piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego, zaśpiewał do jego teledysku.

Już w najbliższą sobotę we Włocławku odbędzie casting do seriali paradokumentalnych takich jak m.in. "Na ratunek", "Pamiętniki z wakacji", "Dlaczego ja?”, "Detektywi w akcji", czy też najnowszy Rewir AXN.

Organizuje go w godzinacj 14-20 firma "Tako Media". Może warto spróbować swoich sił w hotelu-restauracji "Portofino" przy Alei Kazimierza Wielkiego 6E? Mile widziani są, jak zapewnia "Tako Media", amatorzy w każdym wieku, bez względu na aparcyję i płeć. -
Chcesz spróbować swoich sił na planie filmowym, zobaczyć powstawanie seriali od kulis, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze? - zachęcają organizatorzy castingu.

Czego brakowało Marcie Wierzbickiej i jej przyjaciółce Oliwii podczas kręcenia drugiej edycji „Azja Express”?/Agencja TVN

Wideo

Dodaj ogłoszenie