Łzy Cennet odcinek 70. Melisa wyrzeka się Arzu i wyrzuca ją...

  Łzy Cennet odcinek 70. Melisa wyrzeka się Arzu i wyrzuca ją z domu [streszczenie, co się wydarzy?]

  mz, mw-g

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Łzy Cennet odcinek 70 streszczenie co się wydarzy

  Łzy Cennet odcinek 70 - co się wydarzy? Zobacz streszczenie odcinka. ©Łzy Cennet / kadr TVP

  Łzy Cennet to nowy turecki serial w TVP 2. Co się wydarzy w najnowszym odcinku, którego emisję zaplanowano na piątek, 7 grudnia 2018 roku? Zobaczcie streszczenie odcinka 70.
  Łzy Cennet odcinek 70 streszczenie co się wydarzy

  Łzy Cennet odcinek 70 - co się wydarzy? Zobacz streszczenie odcinka. ©Łzy Cennet / kadr TVP

  Łzy Cennet - odcinek 70. [streszczenie, co się wydarzy?]


  Zastanawiasz, co wydarzy się w 70 odcinku serialu Łzy Cennet? Jak potoczą się losy bohaterów. Jeśli już nie możesz się doczekać 70. odcinka serialu Łzy Cennet - poznaj streszczenie!

  Łzy Cennet odcinek 70. streszczenie  Co się wydarzy w 70. odcinku serialu Łzy Cennet? Zobacz streszczenie 70. odcinka:

  W 70 odcinku serialu Łzy Cennet, Kaya usiłuje zabić Cengiza w szpitalu. Melisa oznajmia Arzu, że zna prawdę o Cennet. Dochodzi do wielkiej kłótni, Melisa wyrzeka się Arzu i wyrzuca ją z domu. Arzu szuka pomocy u Kai.


  Jak naprawdę nazywają się gwiazdy?  Łzy Cennet - ile odcinków?


  Serial "Łzy Cennet" zastępuje "Czarną perłę" w TVP2. W Turcji zadebiutował we wrześniu 2017 r. W sumie miał 36 odcinków. Każdy z nich trwał od 120 do 150 minut. W Polsce telenowelę można oglądać od 28 sierpnia 2018 i jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w Dwójce.

  Ile odcinków mają "Łzy Cennet"?
  Ze względu na to, że jeden odcinek telenoweli w Polsce ma długość ok. 40 minut, po raz kolejny zobaczymy więcej epizodów niż Turkowie. Łącznie w Polsce wyemitowanych będzie 151 odcinków. TVP2 nie przewidziała powtórek poszczególnych odcinków w ramówce.

  Łzy Cennet - o czym jest serial TVP2  "Łzy Cennet" (org. Cennet'in Gözyaşlari) to adaptacja koreańskiego serialu "Tears of Heaven" (Łzy Nieba). Bohaterką jest Cennet (Almila Ada), która w dzieciństwie została porzucona przez matkę i wychowana przez babcię. Gdy po latach udaje się jej skończyć z wyróżnieniem architekturę, rozpoczyna pracę w prestiżowej firmie budowlanej. Okazuje się, że pracuje tam też przystojny Selim (Berk Atan), z którym Cennet od razu czuje nić sympatii. Arzu (Esra Ronabar) - matka jej koleżanki, Melisy (Zehra Yilmaz) pragnie przeszkodzić temu związkowi, gdyż Selima zaplanowała już na swojego zięcia.

  Łzy Cennet odcinek 70. w piątek, 7.12.2018 godz. 17:10 na antenie TVP 2.  Łzy Cennet STRESZCZENIA ODCINKÓW  O tym, co wydarzyło się we wcześniejszych odcinkach nowego tureckiego serialu "Łzy Cennet" który zastąpił "Czarną perłę", przeczytasz tutaj: ŁZY CENNET - STRESZCZENIA ODCINKÓW

  Łzy Cennet online  Fani serialu "Łzy Cennet", którzy przegapią premierę, nie muszą się martwić - każdy nowy odcinek jest dostępny w internecie. "Łzy Cennet" online zostanie udostępniona na vod.tvp.pl.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej