Magda Gessler przyjechała do Torunia, by przeprowadzić Kuchenne rewolucje w Prova Gourmet na Rynku Nowomiejskim. To restauracja słynąca przede wszystkim z typowo włoskiej pizzy na cienkim spodzie i składnikami z południa Europy. Przygotowywana jest w specjalnym piecu opalanym drewnem przez rodowitego Włocha.
Toruńska pizzeria Prova Gourmet to teraz Osteria di Bitondo ...
Prova Gourmet to stosunkowo młoda restauracja na kulinarnej mapie Torunia - zaczęła działać przed wakacjami 2018 roku. W mediach społecznościowych można znaleźć bardzo dobre opinie na temat serwowanej tam kuchni. Goście zachwalają przede wszystkim oryginalna, włoska pizze.
- Bardzo dobra włoska pizza na cienkim cieście z pieca opalanego drewnem przygotowywana przez rodowitego Włocha - ocenia Neukor.
- Polecam. Pizza bardzo smaczna, jedna z najlepszych w Toruniu. Nie żałują składników,ale też nie przesadzają za bardzo z nimi, dzięki czemu wszystko dobrze się komponuje - dodaje Tomek.
Dlaczego więc właściciele potrzebowali pomocy Magdy Gessler? Odpowiedz na to pytanie poznamy zapewne podczas emisji odcinka Kuchennych Rewolucji w Prova Gourmet w Toruniu. Najprawdopodobniej już w najnowszym sezonie programu, możliwe, że już w październiku.
