Mecz III ligi piłki nożnej: Unia Drobex Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz [zapis relacji]

Jakub Stykowski
Dariusz Knopik
Derby Unia Drobex - Zawisza
Derby Unia Drobex - Zawisza Dariusz Bloch
W derby regionu w III lidze piłkarskiej Unia Drobex Solec Kujawski podejmowała Zawiszę Bydgoszcz. Poniżej zapis relacji z meczu.

Unia Drobex Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 3:4 (3:0)

Bramki: Masato Hayashi (30), Maciej Słupecki (34 - karny), Oleksandr Horvath (45) - Maciej Koziara (60), Piotr Okuniewicz (65), Patryk Urbański (71 - karny), Korneliusz Sochań (86).
UNIA: Skowroński - Witkowski, Maison, Kujawka, Horvath - Stasikowski, Hayashi - Słupecki (86. Szal), Babiarz (79. Chołuj), Katerla (52. Zbiranek)- Pacek.
ZAWISZA: Michał Oczkowski - Sochań, Paliwoda, Urbański - Nowak, Żelazo (46. Wędzelewski), Mielcarek (46. Dahms), Mateusz Oczkowski - Okuniewicz, Falciano (46. Rugowski), Koziara (86. Serwach).

Unia Drobex Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz

Mecz trzeciej ligi piłki nożnej.
14:5312.11.2022

Koniec meczu

Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć i materiały wideo.

14:5012.11.2022

90'+2'

"Żółtko" dla Sochania za opóźnianie gry.

14:4712.11.2022

90'

Róg dla Unii Drobex. Główkował Szal, ale nad bramką. Sędzia dolicza 3 minuty.

14:4612.11.2022

88'

Żółta kartka dla Horvatha za faul.

14:4412.11.2022

86'

Po kolejnych rogu Koziary piłkę trącił Okuniewicz, a do bramki wepchnął Sochań. Unia Drobex - Zawisza 3:4! Zmiana w Unii: za Słupeckiego wszedł Szal. W Zawiszy Koziarę zastąpił Serwach.

14:4212.11.2022

84'

Zawiszanie nie zwalniają tempa i dążą do strzelenia kolejnego gola. Gospodarze oszołomieni po stracie trzech goli w 11 minut. Końcówka będzie emocjonująca.

14:3812.11.2022

79'

Zmiana w Unii Drobex. Babiarza zastąpił Chołuj.

14:3612.11.2022

78'

Zawisza na rzut wolny z okolic narożnika pola karnego. Koziara przymierzył pod poprzeczkę, ale Skowroński pewnie złapał piłkę. Unia Drobex wyprowadziła kontrę, po której Urbański sfaulował Packa, za co zobaczył żółtą kartkę.

14:3512.11.2022

77'

Z dystansu strzelał Wędzelewski. Piłka przeleciała minimalnie obok słupka

14:2912.11.2022

71'

Koziara wywalczył rzut karny po starciu z Maisonem. Jedenastkę na gola zamienił Urbański. Mecz właściwie zaczyna się od nowa. Unia Drobex - Zawisza 3:3

14:2612.11.2022

69'

Kolejny róg dla Zawiszy. Trwa ostrzał bramki Unii Drobex.

14:2312.11.2022

65'

Zawiszanie łapią kontakt. Po ładnej akcji strzelał Koziara, piłka trafiła w słupek, dopadł do niej Okuniewicz i z bliska wepchnął do bramki. Unia Drobex - Zawisza 3:2!

14:2112.11.2022

63'

Seria rzutów rożnych dla Zawiszy, ale gospodarze dobrze się bronią.

14:2012.11.2022

62'

Żółta kartka dla Zbiranka za faul.

14:1812.11.2022

60'

Koziara popisuje się ładną główką i strzela gola dla Zawiszy!

14:1512.11.2022

57'

Tym razem "żółtko" dla Paliwody za faul. Unia Dribex ma rzut wolny około 25 metrów na wprost bramki Zawiszy. Uderzenie z wolnego przyjął Sochań.

14:1312.11.2022

56'

Żółta kartka dla Maisona za faul.

14:1112.11.2022

53'

Groźnie z dystansu strzelał Dahms. Piłka trafiła w boczną siatkę.

14:1012.11.2022

52'

Pierwsza zmiana w Unii Drobex. Schodzi Katerla, którego zastępuje Zbiranek.

14:0912.11.2022

50'

Zawiszanie przenieśli ciężar gry na połowę gospodarzy i dążą do zdobycia pierwszej bramki.

14:0412.11.2022

46'

Gospodarze zaczęli drugą połowę. W Zawiszy trzy zmiany. Na boisko weszli: Wędzelewski, Dahms i Rugowski. Boisko opuścili Falciano, Żelazo i Mielcarek.

13:4812.11.2022

Przerwa

Koniec pierwszej połowy, po której Unia Drobex gromi Zawiszę 3:0. Przy odrobinę lepszej skuteczności gospodarze powinni prowadzić jeszcze wyżej. Z relacją wracamy za około kwadrans.

13:4612.11.2022

45'

Napór gospodarzy przynosi skutek. Kapitalnym strzałem z lewej strony pola karnego popisuje się Horvath. Unia Drobex prowadzi 3:0!

13:4412.11.2022

44'

Unia Drobex powinna prowadzić 3:0. Pacek wymanewrował obrońców Zawiszy i wyszedł sam na sam z Michałem Oczkowskim, który końcami palców wybił piłkę na róg. Po rożnym główkował Maison. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

13:4212.11.2022

41'

Zawiszanie mają róg. Strzelał Koziara, piłka przeleciała metr od bramki.

13:3712.11.2022

36'

Żółta kartka dla Okuniewicza za faul.

37'

Kolejny rzut wolny dla Unii Drobex z lewej strony w okolicach narożnika pola karnego. Zawiszanie wybijają piłkę, ale gospodarze przejmują piłkę i faulowany jest Słupecki około 25 metrów na wprost bramki. Uderzał Maison i pomylił się nieznacznie

13:3312.11.2022

33'

Pacek wywalczył rzut karny dla Unii Drobex, który na bramkę zamienił Słupecki. Solecczanie prowadzą 2:0!

13:3012.11.2022

30'

Unia obejmuje prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Babiarz, a kapitalną główką popisał się wbiegający z głębi Masato Hayashi.

13:2812.11.2022

28'

Tym razem Pacek odwdzięczył się dośrodkowanie Katerli i ten próbował przewrotki. Posłał piłkę nad bramką.