Mecz Sportis Łochowo - Zawisza Bydgoszcz [zdjęcia kibice + mecz]

Dariusz Knopik
W meczu 14. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Sportis Łochowo przegrał z Zawiszą Bydgoszcz 1:2.To był mecz na szczycie, bo grały ze sobą drugi i czwarty zespół w tabeli, które dzieliły 3 punkty. Do przerwy gole nie padły. W drugiej połowie najpierw trafił dla gospodarzy Nana Ntuli. Gospodarze z prowadzenia cieszyli się około 120 sekund. Z karnego wyrównał Kamil Żylski. Ten sam piłkarz zapewnił niebiesko-czarnym wygraną.Po tej wygranej zawiszanie zostali liderem rozgrywek.Na kolejnych stronach zdjęcia z meczu oraz fotki kibiców, którzy zza obiektu obserwowali mecz>>>Dariusz Bloch
W meczu 14. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Sportis Łochowo przegrał z Zawiszą Bydgoszcz 1:2.