Menedżer roku 2015. Głosujemy na najlepsze osobowości regionalnego biznesu [zasady, nazwiska, prefiksy]

(d-ka)
Magdalena Szczupak-Woźniczka przygotowuje się do przejęcia firmy
Magdalena Szczupak-Woźniczka przygotowuje się do przejęcia firmy Viando
Udostępnij:
Zachęcamy do głosowania na ulubionych szefów. Wyróżnimy ludzi regionalnego biznesu, którzy postawą budują wzorowy wizerunek firmy.

Kandydatką do tytułu "Menedżer roku 2015" jest m.in. Magdalena Szczupak-Woźniczka, prokurent Zakładów Mięsnych Viando w Radojewicach. To biznes rodzinny: - Kieruję firmą od niespełna czterech lat - mówi pani Magdalena. - Przygotowuję się do pełnienia roli prezesa, co jest zgodne z zamierzeniami moich rodziców. Od początku tego roku akademickiego zasiadam w Konwencie Wydziału Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. To jest część mojej działalności społecznej i naukowej. Jako firma wspieramy inicjatywy społeczne oraz projekty charytatywne. Realizacja planów biznesowych daje mi ogromną satysfakcję. Zwłaszcza, gdy nasza firma odnosi sukcesy. Je lubię najbardziej. Radość z pracy to też zadowolenie z całego zespołu. 

Jak głosować? Nazwiska i prefiksy - TUTAJ

Zachęcamy do głosowania na prokurent Viando i wszystkich innych uczestników plebiscytu. Obok prezentujemy nazwiska i liczbę zdobytych punktów. Jak głosować? W SMS-ie wpisujemy treść, na przykład MENEDZER.1 i wysyłamy go na numer tel. 72355. Za jeden SMS, który kosztuje 2,46 zł z VAT, kandydat otrzymuje 5 punktów.

Menedżer Roku 2015 - Szczegóły TUTAJ

W odpowiedzi na niego Czytelnik dostaje od nas kod dostępu do e-wydania "Gazety Pomorskiej". Punktować najlepszych można również przez tzw. kliknięcie na stronie www.pomorska.pl. W tej opcji jedno kliknięcie równa się jednemu punktowi. Głosowanie potrwa do 18 grudnia (do godz. 23.59). Zwycięzców plebiscytu wybierzemy w głosowaniu Czytelników oraz wskaże ich kapituła, w której zasiądą wybitni przedstawiciele życia społeczno-gospodarczego województwa kujawsko-pomorskiego. Naszą zabawę podsumujemy i wręczymy dyplomy na początku przyszłego roku. 

menedżer roku 2015

 

h

 
 

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Dodaj ogłoszenie