MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Czekamy na firmy społecznie odpowiedzialne. Nie zwlekajcie, zgłoście się! Warto pokazać się innym

Beata Busz
Beata Busz
Laureatów wszystkich kategorii 28. edycji Złotej Setki Pomorza i Kujaw ogłosimy 30 września podczas gali w Operze Nova w Bydgoszczy
Laureatów wszystkich kategorii 28. edycji Złotej Setki Pomorza i Kujaw ogłosimy 30 września podczas gali w Operze Nova w Bydgoszczy Fot. Dariusz Bloch/Archiwum
Do 7 lipca czekamy na zgłoszenia w prestiżowej kategorii Złotej Setki Pomorza i Kujaw - Lider społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). W ręce zwycięzcy trafi statuetka, którą wręczymy podczas wielkiego święta regionalnego biznesu w Operze Nova w Bydgoszczy.

- Renoma tego wyróżnienia wykracza poza nasz region i nieść może za sobą realne korzyści. Tak wyraźne docenienie firmy ma wpływ na jej widoczność, podnosi jej prestiż oraz wiarygodność w relacjach na rynku

- zachęca do udziału dr. hab. Artur Laska, prof. uczelni, dziekan Wydziału Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. To właśnie UKW jest naszym partnerem merytorycznym w kategorii Lider społecznej odpowiedzialności biznesu.

Uczestnicy zostaną zaproszeni na galę

Jak zgłosić się do tej kategorii Złotej Setki?
Nic prostszego, wystarczy wypełnić webankietę.

Na zgłoszenia czekamy do 7 lipca, do godz. 12.00.

Następnie odpowiedzi zostaną ocenione przez zespół naukowców pod kierunkiem prof. Laski. Firmy, które uzyskają najlepszy wynik z badania ankietowego, trafią pod obrady kapituły konkursu, w skład której wejdą m.in. przedstawiciele regionalnych uczelni, organizacji biznesowych, otoczenia biznesu i samorządu. W tajnym głosowaniu wyłonią oni pierwszą trójkę, w tym zwycięzcę, który przez kolejny rok będzie mógł posługiwać się tytułem Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu.
Uwaga, wszystkie firmy, które wypełnią ankietę zostaną zaproszone na wielką galę w Operze Nova w Bydgoszczy, która odbędzie się 30 września. Zostaną na niej ogłoszeni wszyscy laureaci tegorocznej 28. Złotej Setki Pomorza i Kujaw. Będzie też okazja do rozmów w kuluarach.

Pokaż, że pomagasz. Warto!

Jacek Rutkowski, prezes Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Mat-Bud - firmy, która w ubiegłym roku zdobyła tytuł Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu, stwierdza wprost: - To najważniejsza kategoria w Złotej Setce Pomorza i Kujaw.
I dodaje: - Jeżeli my pokazujemy, że dzielimy się wypracowanym zyskiem, dobrem z innymi, wspieramy przede wszystkim potrzebujących, to często słyszymy od klientów: kupię od was, bo pomagacie sekcji sportowej, w której ćwiczy moje dziecko. Ale to nie jest główny cel. Uważam, że należy być dobrym przedsiębiorcą, prospołecznym, oddanym dla innych i to powinno być takie powołanie dla każdego, żeby pomagać, bo wtedy świat staje się lepszy.

Jacek Rutkowski, prezes Mat-Bud-u, ubiegłoroczny zwycięzca: - To najważniejsza kategoria w Złotej Setce Pomorza i Kujaw.

- Gorąco namawiam do udziału w 28. edycji rankingu Złotej Setki Pomorza i Kujaw. Myślę, że po raz kolejny warto pochwalić się, jak profesjonalnie zarządzane są firmy w naszym regionie - przekonuje prof. Artur Laska.
REGULAMIN RANKINGU

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska