https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Mężczyzna spadł z 50 metrów i zginął na miejscu

32-letni pracownik firmy zajmującej się renowacją m.in. słupów elektrycznych, w czasie wykonywania pracy uległ wypadkowi.

Do wypadku doszło na terenie ogródków działkowych przy ulicy Płockiej we Włocławku.

Mężczyzna będąc na wysokości ok. 50 m, z niewiadomych, jak dotąd przyczyn, spadł na ziemię ponosząc śmierć.

Okoliczności wypadku ustala policja

Wyświetl większą mapę

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Zawsze odpowiada przełożony!! Tylko są dwie strony medalu. Pracodawca powninien zapewnić środki BHP i jeżeli je zapewnia a praconik z nich nie korzysta to za to odpowiada pracownik. Pracodawca nie jest w tym momencie winien. Jeżeli pracownik był wyposażony w szelki bezpieczeństwa, a nie założył ich po prostu to nie jest wina pracodawcy. Na pewno będzie musiał złożyć zeznania pracodawca. Prokuratura będzie prowadzić śledztwo i jeżeli nie będzie uchybień ze strony pracodawcy to jest wszystko ok.
M
M
W dniu 29.07.2009 o 16:18, Gość napisał:

A jak miał i zwyczajnie nie ubrał???Czy zaraz winny musi być właściciel???!!!Typowo robotniczy tryb myślenia....



Zawsze odpowiada przełożony za swojego pracownika. Jak sie nie znasz, to nie zabieraj głosu. Ty robotnicze myślenie buahaha.
G
Gość
W dniu 29.07.2009 o 14:46, M napisał:

To nie miał szelek bezpieczeństwa? Jeżeli tak, to właściciel firmy powinien zgnić w pierdlu.


A jak miał i zwyczajnie nie ubrał???Czy zaraz winny musi być właściciel???!!!Typowo robotniczy tryb myślenia....
M
M
To nie miał szelek bezpieczeństwa? Jeżeli tak, to właściciel firmy powinien zgnić w pierdlu.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska