Mikołajkowy spektakl ZA DARMO

Kamila Dorawa
Kamila Dorawa
Spektakle mikołajkowe grane dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego w pięciu miastach naszego regionu to już coroczna, przedświąteczna tradycja.
Spektakle mikołajkowe grane dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego w pięciu miastach naszego regionu to już coroczna, przedświąteczna tradycja. nadesłane
Wybierz się na darmowy spektakl mikołajkowy. Jak to zrobić?

Marszałek Piotr Całbecki zaprasza mieszkańców województwa na rodzinny, mikołajkowy spektakl "Jacek i Placek na tropie księżyca".
Inscenizację odbędą się m.in. W Brodnicy i we Włocławku:

  • Brodnica 2 grudnia w Brodnickim Domu Kultury
  • Włocławek 3 grudnia w Centrum Kultury Browar B

By otrzymać pakiet rodzinny (5 zaproszeń) wystarczy:

  • wysłać maila [email protected] w tytule podając Jacek i Placek w Brodnicy lub we Włocławku, a w treści popełnić 4 wersowy wierszyk na cześć św. Mikołaja.
  • czekać na odpowiedź zwrotną z potwierdzeniem i informacją o odbiorze biletów.

-_ Spektakle mikołajkowe grane dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego w pięciu miastach naszego regionu to już coroczna, przedświąteczna tradycja. Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na ciepłą, pogodną i radosną sztukę, która idealnie sprawdzi się jako mikołajkowy prezent dla najmłodszych _– zachęca marszałek Piotr Całbecki.

Spektakl oparty jest na motywach powieści „O dwóch takich, co ukradli księżyc” Kornela Makuszyńskiego oraz albumu zespołu Lady Pank o tym samym tytule i opowiada o dwóch krnąbrnych braciach bliźniakach, którzy uciekają z domu, by odnaleźć swojego tatę zajętego pilnowaniem księżyca. Ruszają w pełną przygód podróż, podczas której będą musieli stawić czoła różnym przeciwnościom losu. W tej familijnej opowieści o poszukiwaniu szczęścia aktorom towarzyszyć będzie zespół rockowy wykonujący przeboje Lady Pank, m.in. „Marchewkowe pole”. Spektakl przygotowała wojewódzka instytucja kultury, Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu.

Zapraszamy!

Spektakle mikołajkowe grane dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego w pięciu miastach naszego regionu to już coroczna, przedświąteczna trad
Spektakle mikołajkowe grane dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego w pięciu miastach naszego regionu to już coroczna, przedświąteczna tradycja. nadesłane

Wideo