Mini żużlowe mistrzostwa Polski w Toruniu. Młodzi rybniczanie wygrali na torze Stali [zdjęcia]

Daniel Ludwiński
W niedzielę w Toruniu odbyła się czwarta runda Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu w klasie 85-125 cc. Młodzi zawodnicy zmagali się nie tylko z rywalami, ale i z bardzo wysoką temperaturą. W turnieju rozegranym w upale triumfowały Rybki Rybnik przed GUKS Speedway Wawrów i BTŻ Polonią Bydgoszcz. KS Toruń w składzie Hubert Frejter (3,1,2,3), Dominik Łakomy (u,3,0,3), Bartosz Byszewski (u,-,1,1) i Robert Downar (w) zajął piąte miejsce w stawce siedmiu startujących klubów.Zobacz dużo zdjęć z zawodów na kolejnych stronach ->>>>Czytaj również:Race, szampan i wielka radość. Feta kibiców i piłkarzy Elany po awansie [dużo zdjęć]KSW 71 w Toruniu. Artur Szpilka wygrał w debiucie. Mamy dużo zdjęć!Nocna Dycha Kopernika. Biegacze na ulicach Torunia [zdjęcia] DL
W niedzielę w Toruniu odbyła się czwarta runda Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu w klasie 85-125 cc. Młodzi zawodnicy zmagali się nie tylko z rywalami, ale i z bardzo wysoką temperaturą. W turnieju rozegranym w upale triumfowały Rybki Rybnik przed GUKS Speedway Wawrów i BTŻ Polonią Bydgoszcz. KS Toruń w składzie Hubert Frejter (3,1,2,3), Dominik Łakomy (u,3,0,3), Bartosz Byszewski (u,-,1,1) i Robert Downar (w) zajął piąte miejsce w stawce siedmiu startujących klubów. Przejdź do galerii i zobacz zdjęcia z niedzielnego turnieju.