Mistrzostwa świata w siatkówce 2018. Mecz Polska - Kuba online. Transmisja na żywo w internecie i tv [STREAM, LIVE - 12. września 2018]

mm
Mistrzostwa świata w siatkówce 2018. Mecz Polska - Kuba online. Transmisja na żywo w internecie i tv Sylwia Dąbrowa
Mistrzostwa świata w siatkówce 2018. Mecz Polska - Kuba online. Dzisiaj nasza reprezentacja rozpoczyna siatkarski mundial. Polacy marzą o obronie tytułu sprzed czterech lat, lecz o sukces będzie niezwykle ciężko. Dzisiaj naszym rywalem jest Kuba. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Kuba? Transmisja w internecie i tv.

POLSKA - KUBA 3:1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:14)

I set: Polacy od początku do końca kontrolowali przebieg pierwszego seta. W pewnym momencie wygrywali nawet 19:9. Ostatecznie zwyciężyli 25:18.

II set: Drugi set początkowo był bardziej wyrównany. Polakom udało się później odskoczyć na kilka punktów, a przewagi nie oddali do końca. Tę partię wygrali do 19.

III set: Partia przebiegała pod kątem wielu niepotrzebnych błędów Polaków. Dzięki temu gra oscylowała w okolicach remisu, a w końcówce nasi siatkarze pozwolili odskoczyć rywalom na kilka punktów. Rywale ostatecznie wygrali do 21.

IV set: Początek znowu był nienajlepszy w wykonaniu podopiecznych Vitala Heynena. Na szczęście Polacy w porę się obudzili. Wyszli na bezpieczne prowadzenie, które systematycznie powiększali. Ostatecznie wygrali 25:14 i w całym meczu 3:1.

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018. Mecz Polska - Kuba

Dzisiaj nasza reprezentacja rozpoczyna marsz do upragnionej obrony tytułu mistrzów świata. Podopieczni Vitala Heynena marzą o ponownym zdobyciu mistrzostwa, ale droga ku temu jest bardzo trudna. Pierwszym rywalem Biało-Czerwonych będzie Kuba.

Polska - Kuba online. Gdzie obejrzeć transmisję?

Nasi siatkarze są faworytem tego meczu. W ostatnich spotkaniach towarzyskich prezentowali bardzo dobrą formę. Inny wynik, niż zwycięstwo Polaków będzie można uznać za sporą niespodziankę.

Polska - Kuba transmisja na żywo. Stream online w internecie

Mecz Polska - Kuba w ramach mistrzostw świata w siatkówce rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 19.30. Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzą stacje TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport oraz Super Polsat.

Vital Heynen: Jeśli po mistrzostwach na lotnisku będą czekali na nas zadowoleni kibice, postawię im piwo
Źródło: Agencja TVN/x-news

Mecz Polska - Kuba. Gdzie obejrzeć online?

Polska - Kuba można również zobaczyć w internecie. Spotkanie będzie transmitowane na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformie IPLA (dostęp płatny).