Archiwum
Szczypiorniści znad Drwęcy dopięli swego i mogą już myśleć o przyszłym sezonie. Dominację w III lidze brodniczanie potwierdzili w starciu z Olimpem Jeżewo.

Olimp Jeżewo - MKS Eltronik Brodnica 29:37 (16:18)
MKS: Kaczmarski, Jankowski - Hilmanowicz 4, Gniatkowski 3, Iwański 3, Machel 5, Ładzik 5, R. Orzech 7, Frankiewicz 1, Bidziński 5, Wajc 3.

Awansu w lepszym stylu nie można było sobie wymarzyć. Piłkarze ręczni MKS-u Eltronik byli nie do zatrzymania w III lidze, a potknięcia najgroźniejszych rywali jedynie przyspieszyły zrealizowanie celu.

W wyjazdowym starciu z Olimpem Jeżewo brodniczanie długo męczyli się z rywalami. Rozpoczęli rewelacyjnie i dzięki szybko strzelonym bramkom prowadzili 3:0. Gospodarze szybko podnieśli się z kolan, doprowadzili do remisu 4:4, a później toczyli wyrównany bój z nowym II-ligowcem.

Dopiero przed przerwą MKS odskoczył na dwie bramki, a w drugiej połowie dokończył dzieła zniszczenia. - Skorygowałem obronę, a wynik ułożył się po naszej myśli. W 44. minucie prowadziliśmy już dziesięcioma bramkami i wiedzieliśmy, że nie może nam się nic złego przydarzyć - mówi Jan Orzech, trener lidera III ligi.

W sobotę MKS w ostatniej kolejce zagra u siebie z Piotrkovią Piotrków Kujawski.