Mroźna siódemka Gromu Osie

i jego piłkarze w drugiej połowie sparingu wręcz zmiażdżyli rywali ze Złotnik Kujawskich. fot. Sławomir Wojciechowski/archiwum
W spotkaniu kontrolnym czwartoligowiec z Osia wysoko pokonał Piasta Złotniki Kujawskie.

Sprawny Miś - zobacz zmagania małych sportowców

Grom Osie - Piast Złotniki Kujawskie 7:0 (1:0)
Bramki: Warchoł 2, Wolski, Waśkowski, zawodnik testowany 3.
GROM: Mielcarski - Setlak, Wolski, Środa, Walda - Krężel, Grudziński, Karpus, Marks - Kolmajer, Kucenko. Na zmiany weszli: Kochański, Gwizdała, J. Orłowski, Bettka, M. Orłowski, Kłopotek, Warchoł, zawodnik testowany.

Dla obu drużyn był to pierwszy sparing. Rozegrano go przy dzisięciostopniowym mrozie na sztucznym boisku Chemika w Bydgoszczy.

- Jak na pierwszy raz całkiem to wszystko dobrze wyglądało - mówi trener Gromu Włodzimierz Korecki. - Do przerwy prowadziliśmy 1:0 po golu z rzutu karnego Dariusza Wolskiego. W 2. połowie worek z golami się rozwiązał. Trzy z nich zdobył zawodnik testowany, ale na razie jego nazwisko niech pozostanie tajemnicą.
W sparingu z Piastem zagrało trzech juniorów oraz bramkarz Krzysztof Kochański, który po kilku latach gry w innych klubach jest bliski powrotu do Osia.

W najbliższą niedzielę Grom zagra w Wągrowcu z drugoligową Nielbą.