https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2010. Oto zwycięzcy! [zdjęcia]

Agnieszka Domka-Rybka, Fot. (DZ) [email protected] Tel. 52 326 31 86
Roman Bednarek, prezes GS w Pruszczu odbiera wyróżnienie z rąk Agnieszki Perlińskiej, zast. dyr. Działu Sprzedaży "Gazety Pomorskiej"
Roman Bednarek, prezes GS w Pruszczu odbiera wyróżnienie z rąk Agnieszki Perlińskiej, zast. dyr. Działu Sprzedaży "Gazety Pomorskiej"
Wielcy zwycięzcy plebiscytu "Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2010 - znak jakości Gazety Pomorskiej" to: firma Abramczyk w Bydgoszczy, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pruszczu oraz Uzdrowisko Ciechocinek. Głosowanie Czytelników wygrał Ginter z Chojnic.

Kapituła spotkała się na początku listopada. Obradowała przez kilka godzin, dyskusja była wyjątkowo burzliwa.

Obejrzyj zdjęcia tegorocznych laureatów "Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2010"

W efekcie osiągnięto jednak kompromis i wyłoniono ex equo trzy najlepsze kujawsko-pomorskie marki, a także przyznano dwa wyróżnienia.

Zgłosiło się rekordowo dużo firm: aż 36

Kapituła miała trudny wybór, ponieważ do plebiscytu zgłosiło się w tym roku aż 36 firm! Obejrzyj zdjęcia z obrad Kapituły.

Kto konkretnie zdecydował o wyborze najlepszych marek? Kapituła, w której zasiedli: Piotr Terlecki - przedstawiciel Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska", Andrzej Matusewicz - dyrektor Loży Bydgoskiej BCC, Krzysztof Tomczak - Miejski Rzecznik Konsumentów w Bydgoszczy, Marek Szczygielski - Kujawsko-Pomorski Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Bydgoszczy, Grażyna Kociszewska - Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w Bydgoszczy, Agnieszka Sobańska - dyrektor Włocławskiej Informacji Turystycznej, Beata Nawrocka - dyrektor Departamentu Rozwoju Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. "Gazetę Pomorską" reprezentowali Agnieszka Domka-Rybka i Dariusz Poźniak.

Najlepszą kujawsko-pomorską marką jest firma Abramczyk w Bydgoszczy (zdjęcia), czołowy importer i przetwórca ryb, który promuje zdrowy styl życia i zgłosił do naszego plebiscytu wydarzenie: "Najdłuższy bieg w historii Polski". Uczestniczył w nim Andrzej Urbaniak, sportowiec z Zawiszy Bydgoszcz, który w maju tego roku biegł z Zakopanego do Gdyni, czyli pokonał aż 775 kilometrów. 

Wyróżnienie dla firmy Abramczyk odbiera Ryszard Abramczyk

Photobucket

 

Również najlepszą regionalną marką jest Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pruszczu (zdjęcia).  Jej zdrowe, tradycyjne wędliny zasługują na znak jakości "Gazety Pomorskiej".

Kolejną najlepszą marką z Kujaw i Pomorza jest Uzdrowisko Ciechocinek (zdjęcia) tym przypadku już sama nazwa to marka kojarzona z naszym województwem. W plebiscycie uznanie zdobyła Zabytkowa Warzelnia Soli.to nie tylko warzelnia, bo również muzeum, w którym można zobaczyć m.in., jak przez lata zmieniały się urządzenia rehabilitacyjne.

Wyróżnienie dla Uzdrowiska Ciechocniek odbiera Agnieszka Gajewska:

Photobucket

 

Najwięcej głosów Czytelników zdobył Zakład Materiałów Budowlanych Kazimierza Gintera w Chojnicach (zdjęcia).

Wyróżnienie dla firmy Ginter odbiera Kazimierz Ginter:

Photobucket

 

Wyróżnienie dla firmy Anwis

Kapituła zdecydowała także, by w tym roku przyznać dwa wyróżnienia: dla firmy Anwis we Włocławku oraz Urzędu Gminy w Chojnicach. Firma Anwis zgłosiła do naszego plebiscytu roletę wewnętrzną "Fantazję Mini Lux". Jest ona nie tylko producentem rolet, ale także wszelkich detali z tworzyw sztucznych, aluminium, stali i drewna, potrzebnych przy ich montażu. Wysoką jakość jej produktów potwierdzają: norma ISO 9001:2000 oraz przyznane atesty, certyfikaty oraz liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu czy Lider Marki.

Wyróżnienie dla "Szarży pod Krojantami"

Wyróżniliśmy również Urząd Gminy w Chojnicach za świetną imprezę "Szarża pod Krojantami". Scenariusz do niej napisała historia.

Odbywa się od 2001 roku na polach pod Krojantami. Organizuje ją Polski Klub Kawaleryjski, Fundacja "Szarża", we współpracy z Urzędem Gminy w Chojnicach. Są to inscenizacje szarży kawaleryjskiej z września 1939 roku. Odbywają się one w każdą pierwszą niedzielę września. Są one połączone z imprezami towarzyszącymi, jak składanie kwiatów pod pomnikiem przy drodze Chojnice-Czersk upamiętniającym szarżę ułańską, biegiem ułańskim czy koncertem orkiestry wojskowej. W tym roku, w tej inscenizacji, wzięło udział ponad stu statystów, 140 jeźdźców, trzy wozy opancerzone, kilka motocykli Sokół, dwa czołgi amerykańskie z 1920 roku, kilkadziesiąt motocykli rosyjskich M-72 stylizowanych na niemieckie BMW i nawet jeden samolot.

Można przyjąć zaproszenie do "Teraz Polska"

Laureaci plebiscytu "Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2010. Znak jakości Gazety Pomorskiej" zostali wyłonieni wśród produktów, usług i wydarzeń, nagrodzeni dyplomami i statuetkami oraz artykułem promocyjnym.

Laureaci otrzymali ponadto prawo do posługiwania się znakiem jakości "Gazety Pomorskiej". Poza tym, jeżeli tylko chcą, mogą wziąć udział w konkursie "Teraz Polska" - bez wnoszenia opłaty rejestracyjnej. 

Bardzo ważne! Polecamy odwiedzać w najbliższym czasie naszą stronę  www.strefabiznesu.pomorska.pl, zaprezentujemy  wszystkich laureatów!

 

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska