Zobacz wideo: Kary dla pijanych kierowców
Od zdarzeń drogowych rozpoczął się weekend w gminie Nowa Wieś Wielka. Służy wzywano do Prądocina i Chmielnik.
Więcej wiadomości z Bydgoszczy i okolic na www.pomorska.pl/bydgoszcz[/a]
W Chmielnikach, na drodze krajowej nr 25, kłopoty w piątkowe popołudnie miał kierowca samochodu osobowego. Prowadzone przez niego auto zjechało z drogi i dachowało. Nikt w tym zdarzeniu na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń. Jedna osoba została przebadana przez medyków na miejscu. Nie wymagała hospitalizacji.
W działaniach ratowniczych w Chmielnikach wzięli udział strażacy OSP z Nowej Wsi Wielkiej i Brzozy. Przyjechała też policja.
To Cię może również zainteresować
Z kolei na DK nr 25 w Prądocinie doszło do karambolu z udziałem czterech pojazdów. Podróżujący samochodami sami opuścili auta.
- Jedna osoba poszkodowana została przetransportowana przez ZRM do szpitala – informują strażacy z OSP Brzoza, którzy znowu byli na miejscu.
Zobacz zdjęcia z akcji ratunkowych
