1 z 8
Przewijaj galerię w dół
W lokalnych skupach rzepak kosztuje 4600 za tonę, 18 lutego...
fot. Piotr Krzyżanowski

W lokalnych skupach rzepak kosztuje 4600 za tonę, 18 lutego cena wynosiła 2870 zł.

2 z 8
Pszenica konsumpcyjna i paszowa - 1580 zł za tonę.
fot. Pixabay

Pszenica konsumpcyjna i paszowa - 1580 zł za tonę.

3 z 8
Jęczmień konsumpcyjny - 1050 zł za tonę, paszowy - 1200 zł.
fot. Pixabay

Jęczmień konsumpcyjny - 1050 zł za tonę, paszowy - 1200 zł.

4 z 8
Pszenżyto paszowe - 1400 zł za tonę.
fot. Pixabay

Pszenżyto paszowe - 1400 zł za tonę.

Pozostały jeszcze 3 zdjęcia.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Tak wygląda teraz Młyn Górny w Grudziądzu. Powstać tu ma "Młyn Energii". Mamy zdjęcia

Tak wygląda teraz Młyn Górny w Grudziądzu. Powstać tu ma "Młyn Energii". Mamy zdjęcia

Enea Bydgoszcz Triathlon Pod Dachem - finałowa edycja sezonu 2024/25. Mamy zdjęcia

Enea Bydgoszcz Triathlon Pod Dachem - finałowa edycja sezonu 2024/25. Mamy zdjęcia

Tak wyglądał wiosenny piknik "Ekodzień z pomysłem"  przy Galerii Grudziądzkiej

Tak wyglądał wiosenny piknik "Ekodzień z pomysłem" przy Galerii Grudziądzkiej

Zobacz również

Tak wygląda teraz Młyn Górny w Grudziądzu. Powstać tu ma "Młyn Energii". Mamy zdjęcia

Tak wygląda teraz Młyn Górny w Grudziądzu. Powstać tu ma "Młyn Energii". Mamy zdjęcia

Puchar Tymbarku 2025. Wojewódzki finał chłopców w Świeciu. Zdjęcia, wyniki

Puchar Tymbarku 2025. Wojewódzki finał chłopców w Świeciu. Zdjęcia, wyniki