5 z 8
Owies paszowy - 1000 zł za tonę.
fot. Pixabay

Owies paszowy - 1000 zł za tonę.

6 z 8
Żyto konsumpcyjne i paszowe  - 1200	zł za tonę.
fot. Pixabay

Żyto konsumpcyjne i paszowe - 1200 zł za tonę.

7 z 8
Kukurydza - 1400 zł za tonę.
fot. Pixabay

Kukurydza - 1400 zł za tonę.

Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Zobacz również

Parkrun Toruń: krótka rozgrzewka i w trasę! Mamy zdjęcia z sobotniego biegu

Parkrun Toruń: krótka rozgrzewka i w trasę! Mamy zdjęcia z sobotniego biegu

Tak wyglądało święto 3 Pułku saperów w Chełmnie. Były awanse i odznaczenia

Tak wyglądało święto 3 Pułku saperów w Chełmnie. Były awanse i odznaczenia

Polecamy

W Grudziądzu dzieci pobiegły po medale i poduszki z lisem. Zobaczcie zdjęcia

W Grudziądzu dzieci pobiegły po medale i poduszki z lisem. Zobaczcie zdjęcia

Parkrun Toruń: krótka rozgrzewka i w trasę! Mamy zdjęcia z sobotniego biegu

Parkrun Toruń: krótka rozgrzewka i w trasę! Mamy zdjęcia z sobotniego biegu

Tak bawiliśmy się na festynie z okazji Dnia Dziecka przy "Galerii Grudziądzkiej"

Tak bawiliśmy się na festynie z okazji Dnia Dziecka przy "Galerii Grudziądzkiej"