Niesamowity mecz w Bytowie! Lech Rypin liderem drugiej ligi!

JAKUB STYKOWSKI
Kibice Lecha, którzy wybrali się do Bytowa liczyli na skuteczność Kuby Bojasa. I nie przeliczyli się! fot. Paweł Skraba
Lech Rypin został liderem drugiej ligi zachodniej. Dziś podopieczni Sławomira Suchomskiego pokonali na wyjeździe dotychczasowego lidera!

Po pierwszej połowie meczu w Bytowie, to Lech prowadził 2:0 po bramkach Pawła Tabaczyńskiego i Jakuba Bojasa. Piłkarze Bytovii mieli kilka okazji do strzelenia goli, ale kapitalnymi interwencjami popisywał się Szymański.

Po przerwie gospodarze narzucili naszej drużynie swój styl gry, szybko doprowadzili do wyrównania, a ponadto z boiska wyleciał jeszcze Szymon Moszczyński. Rypinianie jednak nie poddali się i na nieco ponad kwadrans przed końcem meczu zdobyli trzecią bramkę.

Warto zaznaczyć, że do Bytowa wybrała się grupa kibiców Lecha, która przez całe spotkanie głośno dopingowała piłkarzy z Rypina. A na koniec meczu miała powody do ogromnej radości.

Bytovia/Drutex Bytów - Lech Rypin 2:3 (0:2)
Bramki dla Lecha: Paweł Tabaczyński (2), Jakub Bojas.