https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nowa Wieś Królewska. Wiatraki nadal dzielą mieszkańców

AKA
Uczestnicy spotkania zwracali uwagę m.in. na odległości i hałas jaki powodują elektrownie. Na zdjęciu po lewej stronie stoi: Jan Witkowski. Po prawej - Jan Biegniewski, który chce wiatraków na ziemi swojej rodziny
Uczestnicy spotkania zwracali uwagę m.in. na odległości i hałas jaki powodują elektrownie. Na zdjęciu po lewej stronie stoi: Jan Witkowski. Po prawej - Jan Biegniewski, który chce wiatraków na ziemi swojej rodziny Alicja Kalinowska
- Chcemy ciszy i spokoju - przekonywał Przemysław Kuc z Wieldządza podczas spotkania zwolenników i przeciwników budowy elektrowni wiatrowych.

Komentarze 29

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

j
jarek

a jednak radni was sprzedali.......

A
Agata
W dniu 30.11.2015 o 12:35, Jumanji. napisał:

No ale jak komuś się nie chce mieć swoich wiatraków i żyć w obrzydliwym przepychu, to czyja wina? :blink:

Obrzydliwy przepych ma się kosztem niewolników i tu jest wina!

j
jarek

Jumanji

bredzisz

j
jarek

Jumanji

bredzisz

J
Jumanji.
W dniu 30.11.2015 o 12:33, Agata napisał:

Po trupach do celu?

No ale jak komuś się nie chce mieć swoich wiatraków i żyć w obrzydliwym przepychu, to czyja wina? :blink:

A
Agata
W dniu 30.11.2015 o 12:28, Jumanji. napisał:

Mówię jak jest, a każdy ma swoje 5 minut i jego sprawa jak wykorzysta!

Po trupach do celu?

A
Agata

Wiatraki właśnie będą u jaśniepana,a robotnicy będą żyć w hałasie.

J
Jumanji.
W dniu 30.11.2015 o 11:54, Agata napisał:

Można dochodzić finansowej niezależności,ale nie kosztem innych!

Tak raczej się nie da, a tylko dla odważnych świat należy, to wina robotników, że godzili i godzą się za połowę wynagrodzenia na czarno u jaśnie pana pracować, dbając by nie zabrakło mu na uciechy doczesne.

A
Agata

Można dochodzić finansowej niezależności,ale nie kosztem innych!

J
Jumanji.

To nie wiatraki dzielą ludzi, tylko sama myśl, że niejedni i nieważne w jaki sposób doszli swoją kreatywną przedsiębiorczością do etapu finansowej niezależności, kiedy nasz wspólny wiatr napędza  im seki tysięcy dolarów w miesiącu. Gryzą w oczy te duże amerykańskie auta, jachty, po świecie podróżne, te miłe chwile spędzane na ciepłych wyspach w wytwornym towarzystwie, a tu nie ma co do gara wrzuć w przerwie między serialami w telewizji ! :(

A
Agata
W dniu 30.11.2015 o 09:17, lidka napisał:

 Kredyty będziemy spłacać, o ile będzie z czego.Póki co na to się nie zanosi.Już teraz wszystko niszczeje bo nie ma za co tego utrzymać.Gwoździem do gminnej trumny będzie niewypał w postaci parku inwestycyjnego i brak wiatraków. 

 Ale strategia, postawić wiatrak komuś pod nosem dla dobra gminy??

Budować w odpowiedniej odległości!

l
lidka
W dniu 30.11.2015 o 08:33, Bart napisał:

Wójt to strateg?NIe rozśmieszaj mnie.Wójt ta strategia jest taka, że przez następne 15 lat będziemy spłacać kredyty! Wójt buduje ile wlezie a efekty tego już mamy - to co zostało wybudowane rok, dwa temu... już niszczeje. Nie zdąży skończyć kadencji taka plaża w Ostrowie czy boiska zarosną w syfie, bo już zarastają... postawić to jedno, a zadbać o to to druga sprawa.

 


Wójt to strateg?
NIe rozśmieszaj mnie.

Wójt ta strategia jest taka, że przez następne 15 lat będziemy spłacać kredyty!

 

Wójt buduje ile wlezie a efekty tego już mamy - to co zostało wybudowane rok, dwa temu... już niszczeje. Nie zdąży skończyć kadencji taka plaża w Ostrowie czy boiska zarosną w syfie, bo już zarastają... postawić to jedno, a zadbać o to to druga sprawa.

Kredyty będziemy spłacać, o ile będzie z czego.

Póki co na to się nie zanosi.

Już teraz wszystko niszczeje bo nie ma za co tego utrzymać.

Gwoździem do gminnej trumny będzie niewypał w postaci parku inwestycyjnego i brak wiatraków.

B
Bart
W dniu 28.11.2015 o 11:13, gość napisał:

W Płużnicy ludzie domów sprzedać nie mogą przez kosmiczne ceny wywoławcze.Kto racjonalnie myślący kupi nieruchomość w takiej Płużnicy za cenę jak z Marszałkowskiej.Za takie pieniądze jakich chcą właściciele tych nieruchomości to domek można już sobie postawić. Wójt jest dobrym strategiem.Wie, że dochody do budżetu wskazane.Co zrobią radni, za rok, kiedy w skutek zwiększonej kwoty wolnej od podatku i innych temu podobnych zabiegów drastycznie zmaleją wpływy do budżetu? Pierwsze to podniosą podatki. Już od stycznia wchodzi w życie podatek od powierzchni domów i mieszkań.Świetlanej przyszłości raczej w Płużnicy mieć nie będziecie.

 

Wójt to strateg?
NIe rozśmieszaj mnie.

Wójt ta strategia jest taka, że przez następne 15 lat będziemy spłacać kredyty!

 

Wójt buduje ile wlezie a efekty tego już mamy - to co zostało wybudowane rok, dwa temu... już niszczeje. Nie zdąży skończyć kadencji taka plaża w Ostrowie czy boiska zarosną w syfie, bo już zarastają... postawić to jedno, a zadbać o to to druga sprawa.

g
gość
W dniu 24.11.2015 o 09:51, Tomek napisał:

 Najbardziej bezczelny jest wójt. Pcha na siłę całą sprawę z wiatrakami, a cały czas zgania winę na radę, która ma bardzo twardy orzech do zgryzienia. Bez wiatraków żyliśmy w spokoju do teraz to i później damy radę. Ludzie, popatrzcie na siebie nawzajem. Chcecie tej wojny?Chcecie spadku wartości waszych nieruchomości, terenów... działek?To ma być rozwój? W Płużnicy już teraz ludzie nie mogą domów sprzedać przez wiataraki, a jak nas obstawią dookoła to się obudzimy, ale wtedy będzie już za późno.  Pozdrawiam zdroworozsądkowych.  

W Płużnicy ludzie domów sprzedać nie mogą przez kosmiczne ceny wywoławcze.
Kto racjonalnie myślący kupi nieruchomość w takiej Płużnicy za cenę jak z Marszałkowskiej.
Za takie pieniądze jakich chcą właściciele tych nieruchomości to domek można już sobie postawić.
 
Wójt jest dobrym strategiem.
Wie, że dochody do budżetu wskazane.
Co zrobią radni, za rok, kiedy w skutek zwiększonej kwoty wolnej od podatku i innych temu podobnych zabiegów drastycznie zmaleją wpływy do budżetu?
 
Pierwsze to podniosą podatki. Już od stycznia wchodzi w życie podatek od powierzchni domów i mieszkań.
Świetlanej przyszłości raczej w Płużnicy mieć nie będziecie.
M
Miłosz
W dniu 23.11.2015 o 23:09, sąsiad napisał:

Kucowi z wieldządza najbardziej będzie przeszkadzał odgłos wpadających złotówek do skarbonki sąsiadów, a  nie praca turbin.

 


Kucowi z wieldządza najbardziej będzie przeszkadzał odgłos wpadających złotówek do skarbonki sąsiadów, a  nie praca turbin.

 

Głupoty gadasz, ten Gość wizje miał, ma i będzie miał.

Tylko...

" Za ciężki koniec niech chwytają głupcy," ja sobie pogadam, zrobię zamieszanie,a lud jest głupi i tak to kupi.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska