W dniach 21-23 września Koło Przewodników Turystycznych RO PTTK "Szlak Brdy" w Bydgoszczy zaprasza na
2. Ogólnopolski Zlot Przewodników Turystycznych.
Zlot organizowany jest z okazji 95. rocznicy przewodnictwa turystycznego w Bydgoszczy oraz w Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego.
Organizatorzy zapraszają wszystkich w piątek 21 września na otwarcie zlotu i prelekcje do „Domu Polskiego” w Bydgoszczy oraz wycieczki z przewodnikami po Bydgoszczy od godz. 15.00 i nocną od 19.00. Można również za opłatą uczestniczyć w wycieczkach autokarowych: 22 i 23 września.
Zapisy e-mail: [email protected]. Program na stronie: www.bydgoszcz.pttk.pl/zlot.html. Regulamin na stronie: www.bydgoszcz.pttk.pl/zlot-reg.pdf. Karta zgłoszenia na stronie: http://www.bydgoszcz.pttk.pl/karta.pdf lub http://www.bydgoszcz.pttk.pl/karta.doc
Szczegółowe informacje – Tadeusz Frymark, kontakt tel. 602 239 253.