OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU PUBLICZNYM O WARTOŚCI PONIŻEJ 60 TYS. EURO NA DOSTAWĘ ARTYKUŁÓW BIUROWYCH

RedakcjaZaktualizowano 
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU PUBLICZNYM O WARTOŚCI PONIŻEJ 60 TYS. EURO NA DOSTAWĘ ARTYKUŁÓW BIUROWYCH DLA POTRZEB RUP W TORUNIU W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO:

1. Zamawiający i jego siedziba:
ppup Poczta Polska
Dyrekcja Okręgu Poczty w Gdańsku
Rejonowy Urząd Poczty w Toruniu
Adres: Rynek Staromiejski 15, 87-100 Toruń
Telefon 0-56 6211341
Faks 056-6521189
2. Adres, pod którym można uzyskać specyfikację istotnych warunków zamówienia
W siedzibie Zamawiającego, pokój 128 na I piętrze lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na pisemny wniosek Wykonawcy skierowany na adres Zamawiającego z dopiskiem "Dz. Organizacyjny"
3. TERMIN I MIEJSCE ZŁOŻENIA OFERT:
Siedziba zamawiającego, i piętro pokój sekretariatu dyrektora do 15.04.2005 r. godz. 9.00
4. TERMIN I MIEJSCE OTWARCIA OFERT:
Siedziba Zamawiającego, III piętro pomieszczenie świetlicy, 15.04.2005 r, GODZ. 9.15
5. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
5.1. Opis: CPV- 21120000, 21211120, 22800000, 22815000, 22852100, 22816000, 25200000, 30190000
5.2. Nazwa zamówienia nadana przez zamawiającego
Dostawa artykułów biurowych
5.3. Nie dopuszcza się złożenia oferty częściowej
5.4. Nie dopuszcza się złożenia oferty wariantowej
5.5. Wielkość lub zakres zamówienia:
asortyment artykułów to 84 pozycje, zawierające artykuły służące do bieżącej pracy urzędów pocztowych
6. MIEJSCE WYKONANIA DOSTAW I TERMIN WYKONANIA: Siedziba Zamawiającego Do 31.12.. 2005 r.
7. OPIS WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:
7.1) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:
a) posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;
b) posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz potencjał techniczny, a także dysponują osobami zdolnymi do wykonania zamówienia;
c) znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia;
d) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia.
7.2. Wymagane dokumenty:
Wykonawca składa oświadczenie, że spełnia warunki ubiegania się o zamówienie, a Zamawiający żąda potwierdzenia spełnienia warunków wg poniższych zasad:
a) W celu potwierdzenia, że wykonawca posiada uprawnienie do wykonywania określonej działalności lub czynności oraz nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych, Zamawiający żąda następujących dokumentów:
aktualnego odpisu z właściwego rejestru albo aktualnego zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert;
aktualnych zaświadczeń właściwego naczelnika urzędu skarbowego oraz właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzających odpowiednio, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, opłat oraz składek na ubezpieczenie zdrowotne lub społeczne, lub zaświadczeń, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu- wystawionych nie wcześniej niż 3 m-ce przed upływem terminu składania ofert.
b) w celu potwierdzenia, że wykonawca posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz potencjał techniczny, a także dysponuje osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, zamawiający żąda następujących dokumentów:
wykazu wykonanych w okresie ostatnich trzech lat dostaw, a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców oraz załączeniem dokumentów potwierdzających, że dostawy te zostały wykonane należycie (referencje). Zamawiający żąda wykazania nie więcej niż pięciu zadań. Dokumenty potwierdzające wykonanie z należytą starannością muszą dotyczyć tylko wskazanych zadań - wg zał. nr 3 do siwz.
7.3. Zamawiający dokona oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu na podstawie ww. dokumentów w systemie "spełnia/nie spełnia".
8. Kryteria oceny ofert CENA - 100 %
9. TERMIN ZWIĄZANIA OFERTĄ Do 13.05.2005 r.

polecane: Flesz - e-papieros zagraża zdrowiu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3