https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ognia nie dało się zatrzymać. Doszczętnie spłonęła altana na działkach ROD "Krokus" w Grudziądzu [zdjęcia]

(DD)
Pożar altany na ternie ROD "Krokus" w Grudziądzu wybuchł w środku nocy z poniedziałku na wtorek. Kiedy na miejsce przyjechali strażacy, pożar był już bardzo rozwinięty. Nikt nie ucierpiał, ale straty są poważne.
Pożar altany na ternie ROD "Krokus" w Grudziądzu wybuchł w środku nocy z poniedziałku na wtorek. Kiedy na miejsce przyjechali strażacy, pożar był już bardzo rozwinięty. Nikt nie ucierpiał, ale straty są poważne. Fot. Nadesłane/PSP Grudziądz
Pożar budynku wybuchł w środku nocy z poniedziałku na wtorek. Kiedy na miejsce przyjechali strażacy, pożar był już bardzo rozwinięty. Nikt nie ucierpiał, ale straty są poważne.

Sygnał o pożarze jednej z altan na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Krokus" w Grudziądzu, przy ul. Łyskowskiego strażacy otrzymali w poniedziałek ok. g. 23.30. Na miejsce pognały trzy strażackie zastępy.

Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, pożar był już bardzo rozwinięty. W ogniu stała cała altana. Był to budynek parterowy z użytkowym poddaszem.

Gasząc pożar altany, strażacy przed ogniem bronili przyczepy kempingowej stojącej na sąsiedniej działce.

Po ugaszeniu ognia strażacy oddymili pomieszczenia i upewnili się, że nikogo w budynku nie było.

Tragiczny pożar w Grudziądzu. Była ewakuacja, mimo reanimacji zmarła jedna osoba

Przy tarasie spalonego budynku znaleźli natomiast butlę z gazem propan-butan.

Podczas akcji na miejsce przyjechała właścicielka działki, której przekazano posesję.

Na miejscu byli także policjanci.

Straty materialne wstępnie oszacowano na 60 tys. zł.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Nie każdego stać na dom, bądź mieszkanie, czasem nawet wynajem jest trudny i kosztowny, a altana bądź domek na ROD jest jakaś alternatywą. Nie dziwię się, bo sam myślałem niedawno o kupnie takiego domku, 80 m2 i spokój. Niestety cena była nie do zmniejszenia i musiałem odpuścić. Panu/Pani szczerze współczuje.

G
Gość
5 listopada, 17:34, Gość:

Dlaczego zarządy ROD w Grudziądzu tolerują altany wyposażone w kominy, podczas gdy PZD w wydanym regulaminie ZAKAZUJE takich obiektów.

dziwię się że pzd toleruje mieszkanie na działkach rod

G
Gość

Dlaczego zarządy ROD w Grudziądzu tolerują altany wyposażone w kominy, podczas gdy PZD w wydanym regulaminie ZAKAZUJE takich obiektów.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska