https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Olimpia Grudziądz wygrała w Poznaniu! Gola strzelił Ruszkul

(STYK)
Bramkę dla Olimpii zdobył Piotr Ruszkul.
Bramkę dla Olimpii zdobył Piotr Ruszkul. fot. Paweł Skraba
Olimpia Grudziądz nie wygrała dwóch ostatnich meczów ligowych. Warta miała być idealnym rywalem do przełamania. Udało się!

Olimpia po remisie z Sandecją i porażce z Dolcanem jechała na wyjazdowy mecz z Wartą podrażniona. Wielu kibiców mówiło, iż ekipa z Poznania to doskonały rywal na przełamanie. - Też tak uważam. Wszyscy wiedzą, że ten zespół ma swoje problemy organizacyjne. Postaramy się to wykorzystać. Mamy nadzieję, że brak szczęścia w końcu nas opuści - mówił przed meczem trener Tomasz Asensky.

Warta Poznań - Olimpia Grudziądz (zapis relacji na żywo)
Olimpia od początku meczu była lepszym zespołem. Momentami to gospodarze częściej byli w posiadaniu piłki, ale rzadko dochodzili do dogodnych sytuacji strzeleckich. Taką wykorzystał tylko zawodnik grudziądzkiej ekipy. W 40. minucie Piotr Ruszkul wykorzystał niefrasobliwość poznańskich obrońców i złe ustawienia Adriana Lisa, bramkarza Warty i umieścił piłkę w bramce.

Warta Poznań - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:1)
WARTA: Lis - Wilczyński, Michalak, Bartkowiak, Kołodziejski, Ngamayama, Nowosielski (58. Yu Fei), Magdziarz, Gajda, Czoska (62. Pogonowski), Jakóbowski (68. Trojanowski).
OLIMPIA: Osiecki - Woźniak, Mazurkiewicz, Łabędzki, Pisarczuk - Szczot (79. Banasiak), Kłus - Smoliński (86. Kryszak), Frańczak, Ruszkul (73. Gawęcki) - Cieśliński.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

k
kibic88
Kryszak za późno zmienia Smolińskiego. Powinno się to odbywać w okolicach 60 min.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska