OSOBOWOŚĆ ROKU 2016 | Głosowanie zakończone! Sprawdź wyniki plebiscytu!

az
W piątek, 10 lutego rozpoczął się wojewódzki finał głosowania, w którym laureaci z powiatów walczą o tytuły Osobowości Pomorza i Kujaw 2016 i nagrody.

W finale, w każdej z czterech kategorii plebiscytu brali udział zwycięzcy z pierwszego, powiatowego etapu plebiscytu. Kandydaci zachowali wszystkie zdobyte dotychczas głosy.

Największą przyjemnością w codziennej pracy, a zarazem dziennikarskim obowiązkiem, jest pokazywanie na naszych łamach i w portalach internetowych ciekawych osób kształtujących obraz życia społeczności lokalnych. Taki osobami są finaliści naszego plebiscytu - mówi Wojciech Potocki, redaktor naczelny "Gazety Pomorskiej", największego dziennika regionalnego w kujawsko-pomorskim i w Polsce. Jak dodaje, w pierwszym etapie plebiscytu kandydatów do tytułu Osobowość Roku nominowali dziennikarze "Pomorskiej" oraz Czytelnicy. To właśnie Czytelnicy, w rozpoczynającym się drugim etapie głosowania, wybiorą laureatów.

10 lutego rozpoczął się finał wojewódzki naszego plebiscytu. Brali w nim udział zwycięzcy z miast i powiatów zachowując dotychczas zdobyte głosy. Walczyli oni o tytuły Osobowości Roku Pomorza i Kujaw 2016 i dodatkowe, cenne nagrody. Głosowanie w etapie wojewódzkim trwało do 24 lutego do godziny 21.00.

Laureaci w każdej kategorii plebiscytu, w każdym mieście i powiecie, zdobyli tytuły Osobowości Roku 2016.

16 marca w Ratuszu Staromiejskim w Toruniu o godzinie 18.00 odbędzie się uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów, odbiorą piękne statuetki. Już dziś zapraszamy wszystkich laureatów etapu powiatowego! Kilka dni później do całego nakładu "Gazety Pomorskiej" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów plebiscytu.

Regulamin plebiscytu Osobowość Roku 2016

Informacji udziela Alicja Żakowska - tel. 697 770 310, e-mail: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska