OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Poznaj nominowanych do zaszczytnego...

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Poznaj nominowanych do zaszczytnego tytułu. Zagłosuj lub zaproponuj swoich kandydatów

  Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2018

  Aktualizacja:

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Poznaj nominowanych do zaszczytnego tytułu. Zagłosuj lub zaproponuj swoich kandydatów
  Głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. W tym roku akcja jest prowadzona wspólnie przez "Gazetę Pomorską", "Express Bydgoski" i "Nowości - Dziennik Toruński". Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktorów naczelnych.
  OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Poznaj nominowanych do zaszczytnego tytułu. Zagłosuj lub zaproponuj swoich kandydatów
  Zaszczytne tytuły Osobowość Roku 2018 zostaną przyznane w czterech kategoriach osobno miastach i powiatach województwa kujawsko-pomorskiego.

  Zobaczy listy nominowanych
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes

  Zobacz, jak Czytelnicy zgłaszali propozycje nominacji w komentarzach na Facebooku:
  KULTURA | DOBROCZYNNOŚĆ 1 | DOBROCZYNNOŚĆ 2

  Ciągle możesz jeszcze zgłosić swoją propozycję nominacji
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ I NOMINUJ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes
  Kogo warto nominować
  - KLIKNIJ i przeczytaj o czterech kategoriach


  Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. Od piątku, 11 stycznia mieszkańcy naszego województwa oddają swoje głosy w wyjątkowym plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi dokonaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

  Głosowanie jest prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku i Grudziądzu oraz w każdym powiecie województwa kujawsko-pomorskiego.

  Nominacje naszych dziennikarzy

  Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominuje kapituła pod przewodnictwem redaktorów naczelnych "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości - Dziennika Toruńskiego".
  - Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach regionu, dokonują przeglądu swoich publikacji z całego roku - mówi Wojciech Potocki, redaktor naczelny "Gazety Pomorskiej". - Przygotowują propozycje nominacji. Czekamy też na zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę przyznając nominacje.

  - Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszych gazet – dodaje Artur Szczepański, redaktor naczelny „Expressu Bydgoskiego” i "Nowości". – Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

  Laureatów wybiorą Czytelnicy

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i będzie trwać do środy, 13 lutego 2019 r. do godz. 20.00. We wtorek, 22 stycznia do "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości" dołączymy specjalne dodatki, w których przedstawimy wszystkich nominowanych wraz z uzasadnieniami nominacji.

  Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowość Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowość Kujaw i Pomorza 2018. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

  Głosowanie w finale rozpocznie się w piątek, 15 lutego i potrwa do środy, 27 lutego do godz. 21. Na zwycięzców czekać będą dodatkowe statuetki oraz nagrody.

  Uroczysta gala plebiscytu

  W marcu odbędzie finałowa gala plebiscytu Osobowość Roku 2018, podczas której wszyscy laureaci odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody.

  Zobacz relację z gali plebiscytu
  Osobowość Roku 2017


  Kilka dni później do "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z gali podsumowującej plebiscyt.

  Nagrody dla zwycięzców


  Na zwycięzców czekają cenne i ważne nagrody. Każdy zwycięzca etapu powiatowego otrzyma pamiątkową statuetkę Osobowości Roku. Laureaci etapu wojewódzkiego dodatkowo otrzymają dwuosobowe zaproszenia na musical Metro, który będzie grany w Bydgoszczy.

  Dla zwycięzców etapu wojewódzkiego w każdej z kategorii:
  Weekendowy pobyt dla dwojga w Hotelu SPA FALTOM https://www.hotel-faltom.com.pl/ z pełnym wyżywieniem

  Dla laureatów 2 miejsca w każdej z kategorii:
  Weekendowy pobyt dla dwojga w Hotelu Business FALTOM https://www.faltombusiness.pl/ z pełnym wyżywieniem

  Dla laureatów 3 miejsca w każdej z kategorii:
  Weekendowy pobyt dla dwojga w Osadzie Karbówko http://www.osadakarbowko.pl/ z pełnym wyżywieniem

  KLIKNIJ na okładkę z zobacz
  dodatek po poprzedniej edycji plebiscytu
  Informacji o akcji udziela


  Karolina Jasińska
  tel. 510 026 903 (w godz. 9-16, pn-pt)
  e-mail: karolina.jasinska@polskapress.pl
  Marek Kowalski
  tel. 519 503 646 (w godz. 9-16, pn-pt)
  e-mail: marek.kowalski@polskapress.pl


  Regulamin plebiscytu
  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo