I to chyba dobrze, bo zabawa wcale nie musi być gorsza. Co więcej - wydaje mi się, że będzie lepsza, przynajmniej dla fanów rocka, punka i metalu.
Najpierw rozkład jazdy: w piątek klub przy ulicy Kaliskiego 12 zaprasza na rock-party, które rozpocznie się o godzinie 20. Dzień później wystąpią zaproszone kapele: Cela nr 3, ZOO, Świeżo Malowane i Stream of Light. W niedzielę Spin organizuje (także w ramach WOŚP) przegląd lokalnych zespołów. Na scenie pojawią się: Matchbox, Project Freud, Forbidden Land, Catharsis i Enemy Division.
To nie wszystkie atrakcje finału WOŚP w Spinie. Więcej dowiecie się na stronie www.spin.bydgoszcz.pl. Kilka słów o Celi nr 3, legendarnym zespole z Grudziądza. Za Wikipedią: "(...) polski zespół punkrockowy. Grupa zainspirowana przez takie legendarne kapele jak: Ramones, Sham 69, czy Buzzcocks, powstała w 1985 roku w Grudziądzu, jako "Zanik pamięci". W roku 1986 w pociągu, którym zespół wybierał się na koncert do pobliskiego Torunia, doszło do awantur, co skutkowało przymusowym pobytem w grudziądzkim areszcie. Niejako na pamiątkę tamtego wydarzenia grupa zmieniła swoją nazwę na "Cela nr 3". Mimo że historia Celi jest burzliwa, a rotacja w jej składzie zawsze była spora, zespół istnieje do dnia dzisiejszego i często koncertuje. Obecnie skład zespołu tworzą: Wiesław Panter (bas, wokal), Krzysztof Panter (gitara, wokal) oraz Jarosław Bielski (perkusja).
W ciągu ponad 21 lat wspólnego grania (9 września 2005 r. odbył się jubileuszowy koncert 20-lecia Celi z udziałem Farben Lehre) ukazało się 6 wydawnictw (część wyłącznie na kasetach MC), na których zawarto wiele przebojów, śpiewanych do dziś przez tysiące fanów, m.in "Kwiaty", "Cela nr 3", "Sham 69", "Czy to ważne?", "Piwo".
Zespół koncertował między innymi na festiwalu w Jarocinie oraz na Punkowej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.