MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oto najlepsi Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2023. Poznaliśmy ich podczas gali w Bydgoszczy. Mamy zdjęcia zwycięzców!

Agnieszka Domka-Rybka
Agnieszka Domka-Rybka
170 firm z regionu rywalizowało o tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023”. Poznaliśmy zwycięzców podczas uroczystej gali w Hali, która odbyła się w Hali Pomp Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy. Co roku Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają do nominowania w tym konkursie firm, które szczególnie odznaczają się dobrymi praktykami społecznej odpowiedzialności biznesu i innowacyjności. Kapituła konkursu już po raz dwudziesty trzeci oceniła zgłoszonych kandydatów.
170 firm z regionu rywalizowało o tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023”. Poznaliśmy zwycięzców podczas uroczystej gali w Hali, która odbyła się w Hali Pomp Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy. Co roku Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają do nominowania w tym konkursie firm, które szczególnie odznaczają się dobrymi praktykami społecznej odpowiedzialności biznesu i innowacyjności. Kapituła konkursu już po raz dwudziesty trzeci oceniła zgłoszonych kandydatów. Arkadiusz Wojtasiewicz
170 firm z regionu rywalizowało o tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023”. Poznaliśmy zwycięzców podczas uroczystej gali w Hali, która odbyła się w Hali Pomp Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy.

Spis treści

Co roku Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają do nominowania w tym konkursie firm, które szczególnie odznaczają się dobrymi praktykami społecznej odpowiedzialności biznesu i innowacyjności.

Kapituła konkursu już po raz dwudziesty trzeci oceniła zgłoszonych kandydatów.

- Tym zaszczytnym tytułem wyróżniamy kujawsko-pomorskich przedsiębiorców, których działalność cechuje się dobrymi praktykami w relacjach z pracownikami, społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz innowacyjnością - powiedziała „Pomorskiej” Hanna Wygocka, dyrektor biura Pracodawców Pomorza i Kujaw. - Oceniane były firmy, które przedstawiły kapitule szczegółowe informacje o swoich osiągnięciach. Do konkursu nominowano ponad 170 pracodawców z regionu.

Kategoria konkursowa - Mikroprzedsiębiorca

DECORTI Sp. z o.o. to „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023” w kategorii Mikroprzedsiębiorca - za wdrażanie wyników prac badawczo-rozwojowych w produkcji małej architektury, które pozwala uzyskać przewagę rynkową i dobre warunki dla miejsc pracy.

Wyróżnienie w kategorii Mikroprzedsiębiorca za innowacyjne osiągnięcia w transferze nauki do biznesu i rozwijanie kadry w obszarze nowych technologii w medycynie otrzymało Akademickie Centrum Badań Akamed Sp. z o.o.

Kategoria konkursowa - Mały Przedsiębiorca

ENERIS PROECO sp. z o.o. to „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023 kategorii Mały Przedsiębiorca - za unowocześnianie procesów w działalności skoncentrowanej na unieszkodliwianiu odpadów w połączeniu z edukacją ekologiczną.

Wyróżnienie w kategorii Mały Przedsiębiorca za tworzenie partnerstw w ramach przedsiębiorczości społecznej, które doprowadziły do wdrożenia innowacji w żywieniu osób wymagających opieki i utworzenia miejsc pracy dla kadry zagrożonej wykluczeniem na rynku pracy przypadło Fundacji Pro Omnis.

Kategoria Średni Przedsiębiorca

  • Zakłady Elektromechanicznym „BELMA” S.A. to „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023” w kategorii Średni Przedsiębiorca - za prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w produkcji wyrobów wspierających obronność kraju oraz dbanie przyjazne miejsca pracy.
  • Ex aequo ten tytuł dostała Pak Sp z o.o. za rozwiązania sprzyjające recyklingowi i zmniejszaniu śladu węglowego opakowań dla branży spożywczej przy jednoczesnej dbałości o bezpieczne i przyjazne miejsca pracy.

Wyróżnienie w kategorii Średni Przedsiębiorca za rozwój specjalistycznych miejsc pracy w połączeniu z promowaniem transformacji energetycznej, profilaktyki zdrowotnej i społecznej odpowiedzialności biznesu otrzymała Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o.

Wyróżnienie w kategorii Średni Przedsiębiorca za inwestycje prowadzące do zmniejszania śladu węglowego oraz szczególną dbałość o bezpieczne warunki pracy w produkcji opakowań foliowych dostała Plast-farb sp. z o.o.

Kategoria Duży Przedsiębiorca

  • Kolejny laureat to Indorama Ventures Poland Sp. z o. o. - „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023” w kategorii „Duży Przedsiębiorca za realizację inwestycji znacząco wpływającej na ochronę środowiska oraz kompleksowe podejście do utrzymania warunków pracy na wysokim poziomie”.
  • Ex aequo Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz to „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023” w kategorii Duży Przedsiębiorca - za tworzenie nowych miejsc pracy i dbanie o rozwój kompetencji kadry przy jednoczesnym ciągłym inwestowaniu w zielone technologie w produkcji taboru kolejowego.

Wyróżnienie w kategorii Duży Przedsiębiorca za tworzenie nowych miejsc pracy równolegle z transformacją w kierunku energooszczędnego i automatycznego procesu produkcji dostała Hanplast Sp. z o.o.

Wyróżnienie w kategorii Duży Przedsiębiorca za zapewnianie pracownikom możliwości rozwoju zawodowego w produkcji zaawansowanych technicznie konstrukcji metalowych otrzymała Belma Accessories Systems sp. z o.o.

Lider Współpracy

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw przyznał też nagrodę specjalną wielokrotnemu laureatowi konkursu. Tytuł LIDER WSPÓŁPRACY za utworzenie w Bydgoszczy Business, Technology and Innovation Center, przestrzeni wspierającej rozwój i kreatywność oraz łączącej potencjały edukacji, nauki i biznesu w dziedzinie transformacji cyfrowej dostałą firma Atos Poland Global Services Sp. z o. o.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska