https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oto zwycięzcy plebiscytu "Osobowość Roku 2016" w etapie regionalnym

(PA)
Zwycięzcy etapu regionalnego z powiatu grudziądzkiego plebiscytu "Osobowość Roku 2016".Na zdjęciu: od lewej u góry: Krzysztof Klonowski. Od lewej na dole: Grzegorz Jarzyński. Pierwszy od prawej: Cezary Grabowski.  Drugi od prawej: ks. Kamil Pańkowiec.
Zwycięzcy etapu regionalnego z powiatu grudziądzkiego plebiscytu "Osobowość Roku 2016".Na zdjęciu: od lewej u góry: Krzysztof Klonowski. Od lewej na dole: Grzegorz Jarzyński. Pierwszy od prawej: Cezary Grabowski. Drugi od prawej: ks. Kamil Pańkowiec. archiwum GP
Wśród kandydatów z powiatu grudziądzkiego najwięcej głosów - 830 - zebrał Grzegorz Jarzyński z Szumiłowa (gm. Radzyń Chełmiński), założyciel "Galerii Stodoła". To zwycięzca w kategorii "Kultura".

Tym samym pan Grzegorz wyprzedził dotychczasową liderkę w kategorii "Kultura", Patrycję Piłat z Radzynia Chełmińskiego, administrującą zamkiem krzyżackim.

OSOBOWOŚĆ ROKU 2016 | powiat grudziądzki - wyniki

W kategorii "Samorządność" zwyciężył Krzysztof Klonowski z Łasina, radny powiatowy. Oddano na niego 807 głosów.

W kategorii "Działalność społeczna" pierwsze miejsce zajął ks. Kamil Pańkowiec z Gruty. Zdobył 251 sms-ów.

W kategorii "Biznes" na najwyższym podium z 27 głosami - uplasował się Cezary Grabowski, założyciel Szkoły Podstawowej w Węgrowie. Na finiszu głosowania, pan Cezary wyprzedził dotychczasowego lidera, Arkadiusza Łącza ze Świecia nad Osą.

Kolejny, wojewódzki etap głosowania rozpocznie się 10 lutego.

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

bo to powinna świecka instytucja chować, kto by chciał mieć z księdzem to by go zaprosił. Dawniej trumna ze zwłokami stała w kostnicy, do koscioła się nie wnosiło.

Trumna przed ołarzem a za chwilę w tym samym miejscu młoda para bierze ślub.

J
Jas
1400-1600 nawet ale to proboszcz taki pazera na kasę
G
Gość

Co łaska,nie mniej jak 1000,- zł

t
tomik
Tego Pana w koloradce spytalbym ile społecznie w Gruncie kasuje się za pogrzeb porażka
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska