https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Otwarcie placu rekreacyjno-edukacyjnego przy SP 4 w Grudziądzu [zdjęcia]

Jakub Keller
- Bardzo podoba mi się ten plac. Będę tu przychodzić po lekcjach z koleżankami - mówi Julia Maćkowiak, mieszkanka osiedla Owczarki i uczennica piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 4. - W zasadzie poza terenem przy szkole nie ma na naszym osiedlu gdzie spędzać czasu po lekcjach. Cieszymy się więc, że taki plac powstał – dodaje.Wspomniany plac wykonany został z kostki brukowej. Wyznaczone zostały na nim także place do gier edukacyjnych ze specjalnych gumowych płyt. Wokół ustawiono sześć ławek i dwa kosze. Wszytko kosztowało 119 tysięcy złotych. Inwestycja zrealizowana została w ramach tegorocznej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.- Z tego obiektu dzieci korzystać będą mogły nie tylko w przerwach między zajęciami, ale też po szkole - mówi Kamila Ziętarska, pomysłodawczyni projektu.
- Bardzo podoba mi się ten plac. Będę tu przychodzić po lekcjach z koleżankami - mówi Julia Maćkowiak, mieszkanka osiedla Owczarki i uczennica piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 4. - W zasadzie poza terenem przy szkole nie ma na naszym osiedlu gdzie spędzać czasu po lekcjach. Cieszymy się więc, że taki plac powstał – dodaje.Wspomniany plac wykonany został z kostki brukowej. Wyznaczone zostały na nim także place do gier edukacyjnych ze specjalnych gumowych płyt. Wokół ustawiono sześć ławek i dwa kosze. Wszytko kosztowało 119 tysięcy złotych. Inwestycja zrealizowana została w ramach tegorocznej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.- Z tego obiektu dzieci korzystać będą mogły nie tylko w przerwach między zajęciami, ale też po szkole - mówi Kamila Ziętarska, pomysłodawczyni projektu. Jakub Keller
Trwa realizacja projektów zeszłorocznej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. W środę otwarto plac rekreacyjno-edukacyjny przy Szkole Podstawowej nr 4.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska