Pałac Bydgoszcz pokonał Budowlanych Łódź! [zdjęcia]

(STYK), (ARKZ)
Łodzianki doskonale radziły sobie w ataku w pierwszym i drugim secie. Później zaczęły popełniać błędy. Andrzej Muszyński
Siatkarki Pałacu przegrywały dziś z Budowlanymi Łódź 0:2. Później jednak zdołały odmienić losy meczu i zwyciężyć!

Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź

To drugie zwycięstwo Pałacu w tym sezonie z mającym duże wyższe aspiracje zespołem Budowlanych. Wcześniej podopieczne Rafała Gąsiora zwyciężyły w Łodzi, także 3:2.

Kto zdobędzie tytuł Sportowca Regionu 2011? Głosuj na swoich faworytów!!

- Dobrą zmianę dała dziś Ania Grejman. Ciężko trenujące dziewczyny zagrały dziś bardzo ambitnie - powiedział trener Rafał Gąsior. - Pierwsze dwa sety nie poszły po naszej myśli. Ale do końca chciałyśmy zdobyć punkty, bo łodzianki to nasze sąsiadki w tabeli - dodała wybrana MVP meczu Magdalena Mazurek.

Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź 3:2 (21:25, 17:25, 25:23, 25:19, 15:11)
PAŁAC: Mazurek, Czyżnielewska, Martinez, Polak, Sosnowska, Ziemcowa, Kuehn-Jarek (libero) oraz Krzywicka, Grejman, Szostak.
BUDOWLANI: Wójcik, Mirek, De Paula, Ikić, Rousseaux, Golec, Ciesielska (libero) oraz Mikołajewska, Grbać, Bryda, Kwiatkowska.