Panie pokierują Szkołą Policji w Słupsku [zdjęcia]

opr. A. Radomski
Po raz pierwszy w ponad 70-letniej historii Szkoły Policji w Słupsku stanowiska w ścisłym kierownictwie objęły kobietyPodinspektor Jolanta Buczyńska-Koc i podinspektor Elżbieta Kotecka to dwie nowe zastępczynie komendanta w słupskiej Szkole Policji. Mianowanie obu pań przez komendanta głównego policji nastąpiło w uznaniu dla ich wysoko ocenianej służby, doświadczenia i kwalifikacji zawodowych.Podinsp. Jolanta Buczyńska-Koc pełni służbę od 1 lipca 1992 roku. Przez wiele lat związana była z pionem kadrowo-szkoleniowym Komendy Stołecznej Policji, gdzie przeszła kolejne szczeble zawodowego awansu.Z kolei podinsp. Elżbieta Kotecka pełni służbę od 1995 roku. Od początku służby związana jest z pionem wspomagającym działalność dydaktyczno-wychowawczą Szkoły Policji w Słupsku w zakresie organizacyjnym, logistycznym i technicznym. Od 1 czerwca 1945 roku stanowiska w ścisłym kierownictwie słupskiej Szkoły Policji pełnili wyłącznie mężczyźni. Nominacje obu pań otwierają więc nowy rozdział funkcjonowania pionu dydaktycznego i pionu logistycznego placówki.Dodajmy, że Komendą Miejską Policji w Słupsku także kierowali do tej pory wyłącznie mężczyźni. Oglądaj także: EUPST II - ćwiczenia w słupskiej Szkole Policji Szkoła Policji w Słupsku
Po raz pierwszy w ponad 70-letniej historii Szkoły Policji w Słupsku stanowiska w ścisłym kierownictwie objęły kobiety. Podinspektor Jolanta Buczyńska-Koc i podinspektor Elżbieta Kotecka to dwie nowe zastępczynie komendanta w słupskiej Szkole Policji. Mianowanie obu pań przez komendanta głównego policji nastąpiło w uznaniu dla ich wysoko ocenianej służby, doświadczenia i kwalifikacji zawodowych. Podinsp. Jolanta Buczyńska-Koc pełni służbę od 1 lipca 1992 roku. Przez wiele lat związana była z pionem kadrowo-szkoleniowym Komendy Stołecznej Policji, gdzie przeszła kolejne szczeble zawodowego awansu. Z kolei podinsp. Elżbieta Kotecka pełni służbę od 1995 roku. Od początku służby związana jest z pionem wspomagającym działalność dydaktyczno-wychowawczą Szkoły Policji w Słupsku w zakresie organizacyjnym, logistycznym i technicznym. Od 1 czerwca 1945 roku stanowiska w ścisłym kierownictwie słupskiej Szkoły Policji pełnili wyłącznie mężczyźni. Nominacje obu pań otwierają więc nowy rozdział funkcjonowania pionu dydaktycznego i pionu logistycznego placówki. Dodajmy, że Komendą Miejską Policji w Słupsku także kierowali do tej pory wyłącznie mężczyźni.

============01 Tytuł Egyp 18 R (21622867)============
Dwie panie pokierują Szkołą Policji w Słupsku. Do tej pory takie funkcje pełnili tylko mężczyźni
============13 Tekst - Lokalizator - blue (21622873)============
Słupsk
============05 Body Tekst J bez wcięcia (21622905)============
Podinspektor Jolanta Buczyń-ska-Koc i podinspektor Elżbieta Kotecka to dwie nowe zastępczynie komendanta w słupskiej Szkole Policji. Mianowanie obu pań przez komendanta głównego policji nastąpiło w uznaniu dla ich wysoko ocenianej służby, doświadczenia i kwalifikacji zawodowych.

Podinsp. Jolanta Buczyńska--Koc pełni służbę od 1 lipca 1992 roku. Przez wiele lat związana była z pionem kadrowo-szkoleniowym Komendy Stołecznej Policji, gdzie przeszła kolejne szczeble zawodowego awansu.

Z kolei podinsp. Elżbieta Kotecka pełni służbę od 1995 roku. Od początku służby związana jest z pionem wspomagającym działalność dydak-tyczno-wychowawczą Szkoły Policji w Słupsku w zakresie organizacyjnym, logistycznym i technicznym.

Od 1 czerwca 1945 roku stanowiska w ścisłym kierownictwie słupskiej Szkoły Policji pełnili wyłącznie mężczyźni. Nominacje obu pań otwierają więc nowy rozdział funkcjonowania pionu dydaktycznego i pionu logistycznego placówki.

Dodajmy, że Komendą Miejską Policji w Słupsku także kierowali do tej pory wyłącznie mężczyźni.
============03 Wstęp 9 (21622897)============
Po raz pierwszy w ponad 70-letniej historii Szkoły Policji w Słupsku stanowiska w ścisłym kierownictwie objęły kobiety
============04 Autor tekstu (21622901)============
oprac. Alek Radomski

aleksander.radomski@gp24.pl

Wideo

Materiał oryginalny: Panie pokierują Szkołą Policji w Słupsku [zdjęcia] - Głos Pomorza

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie