Pewny sukces Włocłavii Oltech nad Gopłem Kruszwica [wideo - zobacz gole]

(MG)
Zespół z Kruszwicy (na pomarańczowo) tylko w pierwszej połowie toczył w miarę wyrównany bój z trzecioligowcem fot. Marcin Gołembiewski
Czwartą wygraną podczas zimowych przygotowań zanotowała Włocłavia Oltech.

WŁOCŁAVIA:

WŁOCŁAVIA:

Dembek - Haberski, Budnicki, Koprowski, Piotrowski - Dębicki, Abbott, Rosiak, Gralewski - Śmigiel, Kwiatkowski. Na zmiany weszli: Korpalski, Rozborski, Bartczak, Grudziński, Frąckowiak, Tłuchowski, Morawski.

Podpieczni trenera Wojciecha Rojewskiego w środę pokonali piątoligowe Gopło Kruszwica 5:0.
Do przerwy gospodarze po golu Dawida Kwiatkowskiego w 21 min. wygrywali 1:0. Po zmianie stron włocławianie strzelili cztery gole (wszystkie zobaczysz na naszym filmie). Najpierw podwyższył w 62 min. Kamil Frąckowiak, następnie po ładnym prostopadłym zagraniu ponownie strzelił Kwiatkowski, kwadrans przed końcem. W końcówce czwartą bramkę zdobył Billy Abbott (87 min.), a wynik meczu ustalił strzałem z rzutu wolnego Frąckowiak.

W sobotę Włocłavia Oltech zagra ponownie z Turem Turek. Początek meczu o godzinie 12.