https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pijany 14-latek jeździł w nocy ulicami Koronowa

za: KWP Bydgoszcz
Policjanci ustalają okoliczności
Policjanci ustalają okoliczności Maja Stankiewicz
Policjanci zatrzymali motorower nie bez problemów, bo po krótkim pościgu. Kierowcą okazał się pijany 14-latek. O jego losie zdecyduje sąd.

Chłopiec wpadł, około godz. 2, w nocy, gdy patrolujący rejon ulicy Pomianowskiego w Koronowie mundurowi zauważyli jadący bez świateł motorower. Do tego jego kierowca na widok radiowozu natychmiast zawrócił i przyspieszył. Udało się go zatrzymać dopiero po krótkim pościgu.

Jak się okazało motorowerem kierował nietrzeźwy 14-latek. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Policjanci przekazali chłopca opiekunom i ustalają okoliczności, w jakich nastolatek spożywał alkohol. O jego losie zdecyduje sąd rodzinny.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

o
olek
Nieeźlee...!
S
Spychal
Z igły widły... Od razu po sądach małolata na motorowerku... W jakim my kraju zyjemy, a tym czasem złodzieje biegają po ulicach... Policja woli się "wykazywać" właśnie w ten sposób... ech.
g
gość
no niezle
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska