Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa - 1/2 czerwca 2019]

Marcin GołembiewskiZaktualizowano 
Tomasz Czachorowski
Obsada sędziowska i linki do relacji na żywo z meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy rozgrywanych w weekend 1/2 czerwca 2019.

3. liga grupa 2 - 32. kolejka

Kotwica Kołobrzeg - KKS Lech II Poznań
16 - Mariusz Korpalski

Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno
17 - Marek Marcinkowski

Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański
17 - Paweł Wrzeszczyński

Radunia Stężyca - KKS Włókniarz 1925 Kalisz
17 - Łukasz Ostrowski

Wierzyca Decka Pelplin - Pogoń II Szczecin
17 - Kamil Rybiński

Górnik Konin - Chemik Moderator Bydgoszcz
17 - Paweł Maćkowiak

Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
19 - Paweł Okunowicz

Niedziela
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin
16 - Piotr Wiśniewski

Spadki i awanse w 3., 4. i 5. lidze kujawsko-pomorskiej [stan na 31 maja 2019]

4. liga kujawsko-pomorska - 31. kolejka

Sobota
Włocłavia Włocławek - Budowlany KS Bydgoszcz
11 - Adrian Sławkowski

Lech Rypin - Legia Chełmża
11 - Łukasz Damski

Kujawianka Izbica Kujawska - Orlęta Aleksandrów Kujawski
11:30 - Tomasz Perliński

Unia Janikowo - Pomorzanin Toruń
14 - Damian Dorn

Notecianka Pakość - Polonia Bydgoszcz
16 - Łukasz Bania

Sparta Brodnica - Unia Drobex Solec Kujawski
16 - Krzysztof Ulatowski

Unia Gniewkowo - Chełminianka Chełmno
16 - Bartosz Kowalczyk

Wisła Nowe - Kujawiak Kowal
16 - Rafał Kosek

Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław
17 - Krzysztof Kanclerz

5. liga kujawsko-pomorska - 27. kolejka

Sobota
Start Eco-Pol Pruszcz - Cyklon Kończewice
11 - Mikołaj Kamzelewski

Grom Więcbork - Mustang Ostaszewo
14 - Mariusz Burda

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Promień Kowalewo Pomorskie
16 - Sławomir Winiecki

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Zawisza Bydgoszcz
17 - Jakub Szuprytowski

Flisak Złotoria - Sokół Radomin
17 - Patryk Gryckiewicz

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Unia Wąbrzeźno
17 - Konrad Aluszyk

5. liga kujawsko-pomorska - 27. kolejka

Sobota
GKS Baruchowo - Noteć Łabiszyn
13 - Rafał Wółkiewicz

Kujawianka Strzelno - Lubienianka Lubień Kujawski
16 - Szymon Lewandowski

Orzeł Agropol Służewo - Wisła Dobrzyń n/Wisłą
16 - Piotr Ciesielski

Szubinianka Szubin - KS Brzoza
16 - Tomasz Szpunar

Gopło Kruszwica - Start Radziejów
16 - Piotr Wysocki

Piast Złotniki Kujawskie - Łokietek Brześć Kujawski
16 - Rafał Podlewski

Niedziela
Lider Włocławek - Zdrój Ciechocinek - mecz został przełożony na 20 czerwca
12 - Maciej Gebler

Mecz Goplania Inowrocław - LTP Lubanie przełożony na 18 czerwca

A klasa - grupa I Bydgoszcz - 24 kolejka

Czwartek
GLKS Osielsko - Fala Świekatowo
18 - Wojciech Nagaj

Sobota
GLKS Osielsko - Rawys CEO Raciąż
16 - Jarosław Klein

Grom Osie - Wda II/Tor Świecie
17 - Robert Bujnicki

LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Start Warlubie
15 - Maciej Ardanowski

Tucholanka Hydrotor Tuchola - GLKS Dobrcz-Wudzyn
17 - Sławomir Mąka

Dąb Potulice - Victoria Koronowo
17 - Wojciech Nagaj

Niedziela
Fala Świekatowo - Victoria Niemcz
15 - Łukasz Rogowski

Kamionka Kamień Krajeński - Krajna Sępólno Krajeńskie
16 - Janusz Pajonkowski

A klasa - grupa II Bydgoszcz - 24. kolejka

Sobota
Spójnia Białe Błota - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
13 - Dariusz Karolczak

Mikrus Gesal Szadłowice - Victoria Kołaczkowo
16, Orłowo - Piotr Nowicki

Znicz Rojewo - Zootechnik Kołuda Wielka
17 - Patryk Wódkowski

Sparta Janowiec Wielkopolski - BOSiR-Dąb Barcin
17 - Daniel Mateusiak

Pałuczanka Żnin - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka
17 - Sławomir Radzik

Piast Kołodziejewo - Zagłębie Piechcin
17 - Bartosz Hebda

Niedziela
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Noteć Gębice
17 - Jacek Przewozik

A klasa grupa Toruń -

Sobota
Wojownik Wabcz - TKP Elana SA Toruń
16 - Jarosław Gryckiewicz

Pomowiec Kijewo Królewskie - Victoria Czernikowo
16 - Mateusz Onysk

Węgrowianka Węgrowo - Orzeł Głogowo
16:30 - Grzegorz Sosnowski

Stal Grudziądz - Drwęca Golub-Dobrzyń
17 - Piotr Różyński

Gwiazda Starogród - LZS Świedziebnia
17 - Adam Grabowski

LZS Bobrowo - Legia Osiek
17 - Andrzej Keński

Niedziela
Zamek Bierzgłowski - Unislavia Unisław
11 - Bartosz Różański

GKS Pogrom Zbójno - Olimpia II Grudziądz SA
11 - Marcin Wołowski

A klasa - grupa I Włocławek - 18. kolejka

Niedziela
Tęcza Topólka - Unia Choceń
16 - Szymon Osieczak

Wzgórze Raciążek - Sadownik Waganiec
16 - Łukasz Woźniak

Piast Bądkowo - Start Stawki
16 - Sebastian Szubski

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - MGKS Lubraniec
16 - Rafał Jankowski

Ziemowit Osięciny - Kujawy Kozy
16 - Mateusz Rybicki

A klasa - grupa II Włocławek - 22. kolejka

Sobota
Victoria Smólnik - Mień Lipno
16 - Jarosław Barczak

Kujawiak Kruszyn - Orion Popowo
16 - Damian Ruczewski

Skompensis Skępe - Tłuchowia Tłuchowo
16 - Krzysztof Budziński

GKS Fabianki - Grot Kowalki
16 - Marcin Skowroński

Wiślanin Bobrowniki - Wicher Wielgie
16 - Mateusz Tybińkowski

Wideo. Zamieszki i bijatyka na meczu 4. ligi Włocłavia Włocławek - Legia Chełmża

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3