Piłkarski weekend w regionie. Terminarz i obsada sędziowska [9-10 września 2017]

Marcin GołembiewskiZaktualizowano 
W weekend czekają nas kolejne mecze w 3, 4 i 5 kujawsko-pomorskiej lidze oraz w A klasach KPZPN. Przedstawiamy terminarz i obsadę sędziowską spotkań rozgrywanych w dniach 9-10 września 2017.

III liga grupa II - 6. kolejka
Sobota
Energetyk Gryfino - Polonia Środa Wlkp. początek o godzinie 11 - sędziuje Damian Łupiński (Gdańsk)
Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań, 11 - Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Wda Świecie - Sokoół Kleczew, 13 - Dawid Maciejewski (Poznań-Wilda)
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski. 16 - Karol Arys (Szczecin)
GKS Przodkowo - Włókniarz 1925 Kalisz, 17 - Jacek Leske (Krosino)
Górnik Konin - Bałtyk Gdynia, 17 - Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Świt Szczecin, 17 - Maciej Martyniuk (Gruszczyn)
Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg, 17 - Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Niedziela
Elana Toruń - Jarota Jarocin, 15 - Sebastian Pakuszewski (Gdańsk)

IV liga kujawsko-pomorska - 6. kolejka
Sobota
Chełminianka Chełmno - Polonia Bydgoszcz, 12 - Tomasz Perliński (Włocławek)
Kujawianka Izbica Kujawska - Orlęta Aleksandrów Kujawski, 14 - Adrian Popławski (Bydgoszcz)
Sparta Brodnica - Wisła Nowe, 15 - Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Cuiavia Inowrocław - Sokół Radomin, 15 - Łukasz Zasada (Włocławek)
Chemik Bydgoszcz - Unia Janikowo, 16 - Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Legia Chełmża - Start Warlubie, 16:30 - Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Notecianka Pacio Pakość - Lech Rypin, 17 - Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz).
Niedziela
Kujawiak Kowal - Pogoń Mogilno, 16 - Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Lider Włocławek, 17 - Łukasz Bania (Toruń)

[b]V liga kujawsko-pomorska - 5. kolejka [/b]

Grupa I
Sobota
Mustang Ostaszewo - KS Łochowo, 11 - Rafał Podlewski (Izdebno)
Gryf Sicienko - Drwęca Golub-Dobrzyń, 11 - Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Grom Więcbork - Flisak Złotoria, 15:30 - Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń - Radzynianka Radzyń Chełmiński, 16 - Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Start Eco-Pol Pruszcz - Promień Kowalewo Pomorskie, 17 - Łukasz Boinski (Sadki)
Victoria Lisewo POL-OSTEG - Pomorzanin Serock, 17 - Sławomir Winiecki (Zamość)
Niedziela
Wojownik Wabcz - Tor Laskowice, 15 - Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Budowlany KS Bydgoszcz - Iskra Ciechocin, 17 - Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)

Grupa II
Sobota
Noteć Łabiszyn - Kujawianka Strzelno, 14 - Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Start Radziejów - Zdrój Ciechocinek, 15 - Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Łokietek Brześć Kujawski - LTP Lubanie, 16 - Adrian Sławkowski (Lipno)
Gopło Kruszwica - Wisła Dobrzyń n/Wisłą, 16 - Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Unia Gniewkowo - GKS Baruchowo, 16: - Patryk Walczak (Kruszwica)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Szubinianka Szubin , 17 - Patryk Piluś (Toruń)
Włocłavia Włocławek - Piast Złotniki Kujawskie, 17 - Karol Kobędza (Toruń)
Niedziela
Ziemowit Osięciny - Lubienianka Lubień Kujawski, 15 - Grzegorz Sosnowski (Chełmża)

A klasy - KPZPN - 4 kolejki

Grupa I Bydgoszcz
Sobota
Victoria Koronowo - Krajna - Sępólno Krajeńskie, 16 - Jarosław Klein (Bydgoszcz)
Rawys CEO Raciąż - Fala Świekatowo, 17 - Radosław Papierowski (Czapelki)
Niedziela
Myśliwiec Gostycyn - Tucholanka Hydrotor Tuchola, 11:30 - Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Kamionka Kamień Krajeński - Tartak Wudzyn 11:30 - Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz)
Gryf Piaseczno - GLKS Dobrcz, 16 - Bogdan Jarosz (Wojnowo)
Victoria Niemcz - Zawisza Bydgoszcz, 18 - Marek Semrau (Białe Błota)
Dąb Potulice - GLKS Anmar Osielsko, 17 - Bartosz Hak (Królikowo)

Grupa II Bydgoszcz
Sobota
Piast Kołodziejewo - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka, 16 - Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Czarni Wierzchosławice - Zootechnik Kołuda Wielka, 16 - Filip Krzywicki (Włocławek)
Znicz Rojewo - Kujawy Markowice, 16 - Janusz Grzegorski (Janikowo)
Zagłębie Piechcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie, 16 - Daniel Błaszczyk (Wszedzień)
Mikrus-Gesal Szadłowice - KS Brzoza, 16 - Michał Jabłoński (Toruń)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Goplania Inowrocław, 16 - Marcin Liana (Cerekwica)
Niedziela
Noteć Gębice - Pałuczanka Żnin, 17 - Mirosław Oparczyk (Zamość)

Grupa Toruń
Sobota
Cyklon Kończewice - LKS Pomowiec Kijewo Królewski, 17 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Victoria Czernikowo - LZS Świedziebnia, 17 - Krzysztof Doroz (Toruń)
GKS Porom Zbójno - Olimpia II Grudziądz SA, 17 - Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
Unislavia Unisław - Unia Wąbrzeźno, 17 - Dawid Kosmal (Brzoza)
Niedziela
Zamek Bierzgłowski - Piast Łasin, 12 - Mateusz Wróblewski (Obrowo)
Kasztelan Papowo Biskupie - Węgrowianka Węgrowo, 17 - Bartosz Roszyk (Toruń)

Grupa I Włocławek
Sobota
Orzeł Służewo - Sadownik Waganiec, 16 - Mariusz Pyszorski (Lipno)
Wzgórze Raciążek - Unia Leszcze, 17 - Damian Ruczewski (Włocławek)
Niedziela
Kujawy Kozy - Unia Choceń, 11 - Krzysztof Olszewski (Kruszyn)
Piast Bądkowo - Start Stawki, 15 - Piotr Pankowski (Kruszwica)
Zgoda Chodecz - Tęcza Topólka, 16 - Rafał Jankowski (Włocławek)

Grupa II Włocławek
sobota
Victoria Smólnik - Wiślanin Bobrowniki, 16 - Mateusz Halulko (Włocławek)
Grot Kowalki - Mień Lipno, 16 - Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)
Kujawiak Kruszyn - Orion Popowo, 16 - Szymon Osieczak (Włocławek)
Niedziela
Skrwa Skrwilno - GKS Fabianki, 14 - Mateusz Reznerowicz (Dobrzyń n/W.)

Linki do relacji na żywo
WYNIKI 6. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA 2 - TUTAJ

WYNIKI NA ŻYWO 6. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ

WYNIKI 4. KOLEJKI. 5 LIGI GRUPA 1 - TUTAJ

WYNIKI 5. KOLEJKI. 5 LIGI GRUPA 2 - TUTAJ

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3