Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Odkrywamy talenty plastyczne i rękodzieła
- Pięciu twórców, którzy zdobędą najwięcej głosów awansuje do drugiego etapu akcji - eliminacji ogólnopolskich, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana w środę, 23 sierpnia o godz. 22:00. Informacji udziela: Katarzyna Wojtecka - tel. 695 119 848.
Zwycięzcy:
-
Joanna Kadej
Siedlce
981głosów -
Tomasz Laskowski
Warszawa
953głosy -
Monika Wojciechowska
Konstancin-Jeziorna
620głosów -
Monika Waśkiewicz
Warszawa
579głosów -
Oliwia Bachewicz
Ożarów Mazowiecki
537głosów
Pozostali:
-
Justyna Kowalska
Warszawa
503głosy -
Daria Pelhen
Grójec
202głosy -
Włodzimierz Orłowski
Ostrołęka
168głosów -
Lidia Potera
Czarna Wieś
109głosów -
Justyna Mażewska
Ostrołęka
97głosów -
Anna Rieser
Mszczonów
82głosy -
Marta Dobkowska
Ostrołęka
63głosy -
Agnieszka Jaśkiewicz-Rozbicka
Warszawa
63głosy -
Beata Konieczko
Ugniewo
56głosów -
Katarzyna Fudala
Warszawa
56głosów -
Mariola Śmigaszewska
Ślepowron
55głosów -
Alicja Szostek
Warszawa
50głosów -
Iwona Sacharczuk
Żółwin
50głosów -
Olga Bielska
Warszawa
46głosów -
Lena Jackowska
Warszawa
45głosów -
Katarzyna Kołodziejczyk
Kowala-Stępocina
41głosów -
Stanisława Zielonka
Andrzejewo
41głosów -
Anna Zuzanna Lasik
Warszawa
39głosów -
Małgorzata Cichoń
Warszawa
36głosów -
Karolina Kozaczyńska
Warszawa
32głosy -
Anna Michalczyk
Radom
30głosów -
Małgorzata Domin-Kępińska
Pruszków
28głosów -
Magdalena Żak
Radom
28głosów -
Katarzyna Deręgowska-Szadura
Warszawa
28głosów -
Andrea Bocedi
Kozienice
27głosów -
Svitlana Stankevych
Wyszków
27głosów -
Maria Dakowicz
Warszawa
27głosów -
Ewa Matla
Szydłowiec
26głosów -
Małgorzata Pawlak
Radom
26głosów -
Marta Skibicka
Warszawa
26głosów -
Roman Rdzanek
Radom
24głosy -
Marta Wesołowska
Wymysłów
22głosy -
Marta Wysocka
Warszawa
21głosów -
Ewa Koziór
Radom
20głosów -
Anna Szot
Radom
20głosów -
Aldona Stepnowska
Rzekuń
19głosów -
Emilia Wanat
Trablice
18głosów -
Bogumiła Oniśk
Złotki
18głosów -
Maryna Sazhyna
Warszawa
16głosów -
Paulina Szymańska
Radom
16głosów -
Ewelina Krawczyk
Groszowice
15głosów -
Klaudia Krawczak
Wilcza Góra
14głosów -
Jolanta Krężel
Lipsko
13głosów -
Magda Szymczyk
Radom
12głosów -
Justyna Grzybowska
Dębsk
12głosów -
Małgorzata Sobieraj Tyszkiewicz
Warszawa
12głosów -
Bożenna Wojnarska
Warszawa
11głosów -
Patrycja Żebrowska
Ostrów Mazowiecka
11głosów -
Justyna Krystosiak
Pomiechówek
11głosów -
Agnieszka Burek
Szydłowiec
10głosów -
Beata Hejger
Warszawa
10głosów -
Weronika Konopko
Ząbki
10głosów -
Ewa Stankiewicz
Warszawa
10głosów -
Agnieszka Gralak
Kruszenica
10głosów -
Katarzyna Czajka
Radom
9głosów -
Katarzyna Mróz
Głogów
9głosów -
Marzena Kowalska
Warszawa
8głosów -
Małgorzata Iracka Czerniak
Warszawa
7głosów -
Beata Michalska
Radom
7głosów -
Izabela Brańska-Oleksy
Piaseczno
7głosów -
Katarzyna Kornet
Warszawa
7głosów -
Karolina Dąbrowska
Goworowo
6głosów -
Marcin Niewęgłowski
Warszawa
6głosów -
Edmund Szpanowski
Sierpc
6głosów -
Barbara Strzecha
Radom
4głosy -
Margaret Sroga
Grodzisk Mazowiecki
4głosy -
Grażyna Małkowska Zaczkowska
Warszawa
4głosy -
Aleksandra Sobiech
Nowy Dwór Mazowiecki
3głosy -
Irena Suska
Ostrów Mazowiecka
3głosy -
Anna Sikorska
Warka
3głosy -
Magdalena Kiełbasa
Szczawinek
3głosy -
Halina Kozicka
Warszawa
2głosy -
Urszula Duda
Ostrów Mazowiecka
2głosy -
Katarzyna Kałapska
Radom
2głosy -
Aneta Rostek
Warszawa
2głosy -
Beata Olejarz
Joniec
2głosy -
Magdalena Zaleśna
Jaktorów
2głosy -
Anna Uścińska
Warszawa
2głosy -
Milena Komuda
Łochów
2głosy -
Dagmara Szypulska
Garwolin
1głos -
Grażyna Szelągowska
Parzniew
1głos -
Anna Zborovska
Płock
1głos -
Olha Atamanchuk
Warszawa
1głos -
Mirella Gastołek
Warszawa
1głos -
Julia Marciniak
Marynin
1głos -
Maria Bielecka
Warszawa
1głos -
Ania Grześkowiak
Radom
1głos -
Iwona Ligier
Warszawa
1głos -
Dagmara Osowska
Warszawa
— -
Piotr Janicki
Warszawa
— -
Anna Prugar
Warszawa
— -
Bernadeta Szyszkowska
Piaseczno
— -
Ewelina Wasilewska
Radom
— -
Agata Stuła
Jabłonna
— -
Kinga Kłosińska
Józefów
—
- 1
- 2