Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Dyrektor Roku Placówki Edukacyjnej
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 21:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Dorota Gładkowska
Przedszkole Miejskie nr 2 im. Jana Brzechwy, Toruń
— -
Dorota Kurznik
Technikum Mundurowe, Grudziądz
— -
Dorota Pesta
Przedszkole Miejskie nr 6 im.Wandy Chotomskiej, Toruń
— -
Dorota Tulibacka
Zespół Placówek Oświatowych, Kościelec
— -
Edyta Misiak
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka, Włocławek
— -
Elżbieta Sergot
Przedszkole nr 16, Bydgoszcz
— -
Elżbieta Wojciechowska
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Henryka Sienkiewicza, Włocławek
— -
Ewa Cieślak
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego, Włocławek
— -
Ewa Fol
Zespół Szkół nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej, Włocławek
— -
Ewa Hoppe
Przedszkole nr 22, Bydgoszcz
— -
Ewa Tomasik
Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy, Bydgoszcz
— -
Ewelina Abramczyk
Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia, Bydgoszcz
— -
Ewelina Urbańska
Przedszkole Niepubliczne Akademia Malucha, Aleksandrów Kujawski
— -
Grażyna Lewandowska
Przedszkole Niepubliczne DONALD, Nakło nad Notecią
— -
Grażyna Maciaszek
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mjra Henryka Sucharskiego, Sępólno Krajeńskie
— -
Grzegorz Gołębiewski
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika, Włocławek
— -
Grzegorz Sobczak
Zespół Szkół i Placówek im. Władysława Łokietka, Radziejów
— -
Hanna Wrycza-Wilińska
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Toruń
— -
Helena Banaszak
Szkoła Podstawowa, Zalesie
— -
Ilona Boehlke
Przedszkole Niepubliczne Flisaczek, Toruń
— -
Ilona Plewa
Przedszkole Publiczne, Kowalewo Pomorskie
— -
Inga Kuźma
Akademia Rozwoju Zielona Droga, Toruń
— -
Iwona Cackowska
Przedszkole Publiczne Bajka, Łaszewo
— -
Iwona Kausa
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Dr. Stanisława Krzysia, Barcin
— -
Iwona Olejnik
Przedszkole nr 43 U Krecika Szybownika, Bydgoszcz
— -
Iwona Rutecka
Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Kubusia Puchatka, Ciechocinek
— -
Iwona Szmytkowska
Przedszkole Niepubliczne Pinokio, Chełmno
— -
Iwona Szopinska
Zespół Szkół im. Przyjaciół Przyrody, Występ
— -
Iwona Zwirkowska
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera z Oddziałami Integracyjnymi, Bydgoszcz
— -
Jacek Kędzierski
Katolickie Przedszkole Publiczne Pod Aniołem Stróżem, Włocławek
— -
Jacek Nagórski
Przedszkole im. Marii Konopnickiej, Brodnica
— -
Jan Jakubowski
Szkoła Podstawowa Im.Janusza Kusocińskiego, Jabłonowo Pomorskie
— -
Janetta Jarzębińska-Żeśko
Przedszkole Miejskie nr 4, Toruń
— -
Joanna Brajczewska
Przedszkole Niepubliczne Mały Miś, Szpetal Górny
— -
Joanna Gębka
Przedszkole Publiczne nr 30 Tęczowa Wyspa, Włocławek
— -
Joanna Pustuła
Przedszkole Niepubliczne Tom Bombadil, Grudziądz
— -
Joanna Szumlińska
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki, Grudziądz
— -
Joanna Tatkowska
Zespół Szkół, Skrwilno
— -
Joanna Wiewiórska
Zespół Szkół Budowlanych, Włocławek
— -
Jolanta Kruszyńska
Szkoła Podstawowa, Radomice
— -
Jolanta Mrówczyńska
Przedszkole nr 14 Muzyczna Kraina, Inowrocław
— -
Justyna Łukaszewicz
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Nowa Wieś Wielka
— -
Justyna Mytlewska
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori, Toruń
— -
Justyna Ormanowska
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Bydgoszcz
— -
Karolina Ciechowska-Neumann
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Prof. Henryka Arctowskiego, Toruń
— -
Karolina Gralak
Szkoła Podstawowa SPSK, Siniarzewo
— -
Karolina Wąsicka
Przedszkole Miejskie nr 18, Toruń
— -
Karolina Wesołowska
Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka, Krąplewice
— -
Katarzyna Dudzińska
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, Łowinek
— -
Katarzyna Kozłowska
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów, Piaski
— -
Katarzyna Krokos
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego, Kołodziejewo
— -
Katarzyna Lewińska
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Wandy Szuman, Toruń
— -
Katarzyna Majgier
Szkoła Podstawowa im. Bartosza Głowackiego, Chrostkowo
— -
Katarzyna Pawlik
Przedszkole Jaś I Małgosia, Toruń
— -
Katarzyna Sobiech
Przedszkole Niepubliczne Językowe Mali Giganci, Toruń
— -
Kazimierz Mendala
Zespół Szkół nr 4 We Włocławku, Włocławek
— -
Krystyna Młotkowska
Zespół Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie, Włocławek
— -
Krystyna Wesołowska
Szkoła Podstawowa, Janikowo
— -
Krystyna Włodarek
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NPMNP im. Edmunda Bojanowskiego, Aleksandrów Kujawski
— -
Laura Bartnicka
Szkoła Podstawowa im. Królewny Anny Wazówny, Gorczenica
— -
Leszek Kowalski
Zespół Szkół Technicznych, Żnin
— -
Lidia Chenc
Przedszkole Komunalne, Osięciny
— -
Lidia Góral
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika, Tuchola
— -
Lucyna Jendryka
Przedszkole Pod Akacjami, Bydgoszcz
— -
Łukasz Piasecki
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, Grudziądz
— -
Maciej Kowalczyk
Zespół Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie, Włocławek
— -
Magdalena Mikołajczyk
Przedszkole Publiczne nr 25 im. Słoneczko, Włocławek
— -
Magdalena Wiśniewska
Przedszkole Miejskie Tęczowy Zakątek, Chełmno
— -
Magdalena Zawadzińska
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Wiąg
— -
Maja Grzechowiak
Przedszkole Akademickie Wyższej Szkoły Gospodarki Uniwersytet Dziecięcy, Bydgoszcz
— -
Małgorzata Czekała
Przedszkole Miejskie nr 11 Im.Tony Halika, Toruń
— -
Małgorzata Domańska
Przedszkole nr 3, Mogilno
— -
Małgorzata Kozłowska
Przedszkole Niepubliczne Motylek, Bydgoszcz
— -
Małgorzata Ossendowska-Marczak
Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne Mały Poliglota, Bydgoszcz
— -
Marek Wódecki
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Włocławek
— -
Mariola Jankowska
Przedszkole Niepubliczne Wesołe Serduszka, Bydgoszcz
— -
Mariusz Włodarczyk
Zespół Szkół Specjalnych, Lipno
— -
Marta Grobelniak
Przedszkole Niepubliczne Tęczowa Kraina, Włocławek
— -
Marzena Mirowska
Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego z Oddziałami Sportowymi, Bydgoszcz
— -
Marzena Stefaniak-Holz
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Por. Zbigniewa Kruszelnickiego Ps. Wilk, Grudziądz
— -
Mieszko Wdowiak
Szkoła Techniczna Przy Bzdz, Bydgoszcz
— -
Milka Baran-Szymańska
Przedszkole Niepubliczne Tatrzański Las, Bydgoszcz
— -
Mirosław Chojecki
XI Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz
— -
Mirosława Pawlak-Szablewska
Technikum Kolejowe im. Mikołaja Kopernika, Bydgoszcz
— -
Monika Mejer
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte, Grudziądz
— -
Paweł Dalasiński
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Rodzinna Szkoła, Toruń
— -
Paweł Pachnik
Przedszkole Niepubliczne Radość, Bydgoszcz
— -
Piotr Drążkowski
IX Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagielończyka, Toruń
— -
Piotr Floerke
Zespół Szkół Miejskich, Golub-Dobrzyń
— -
Piotr Jakim
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej, Grudziądz
— -
Piotr Kamiński
Zespół Szkół Ponadpodstawowych, Świecie
— -
Rafał Piotr Chylewski
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Płk. Zbigniewa Makowieckiego, Grudziądz
— -
Renata Białecka
Zespół Szkół nr 29, Bydgoszcz
— -
Renata Kałuża
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Pluskowęsy
— -
Renata Koszczewska-Smutek
Zespół Szkół Niepublicznych, Piechcin
— -
Róża Antoniak-Dawidowicz
Przedszkole nr 12 Sówka, Bydgoszcz
— -
Sławomir Pawłowski
Zespół Szkół nr 1 im. ks. Czesława Lissowskiego, Rypin
— -
Stefania Wasilewska
Przedszkole Niepubliczne Bajka, Bydgoszcz
— -
Sylwia Górczyńska
Przedszkole Niepubliczne Katolickie Oaza, Lipno
— -
Tomasz Cyganek
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego, Sępólno Krajeńskie
—