Po katolicku w TV "Kujawy"

(ljot)
W Telewizji Kujawy nadawany będzie "Włocławski Magazyn Katolicki" - pierwszy katolicki program telewizyjny w mieście.

Program ma mieć charakter informacyjno-formacyjny. Jednym z redaktorów magazynu będzie ks. Artur Niemira, kanclerz kurii. Magazyn trwać będzie 15 minut i złożą się na niego trzy bloki tematyczne: "Temat dnia", "Wydarzenia Duszpasterskie" i "Ewangelia na Niedzielę".

Wideo

Komentarze 17

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

~Włocławianin~

Czy ktoś z was oglądał choc jedne z odcinków tego katolickiego magazynu? Proponuje zobaczyć posłuchac i przekonać się, że tam nikt nic nie wspomina na temat polityki, wyborów, itp. Nie widzę w tym magazynie niczego złego. Cieszę się, że wkońcu księża coś pożytecznego robią w tym Włocławku.

s
szuja
W dniu 06.02.2010 o 22:52, Zagryziak napisał:

Plagi nie tylko jego dopadły, wszystkich dyskutantów.


A Leszcz je zagryzie. Hahaha
Z
Zagryziak
W dniu 06.02.2010 o 20:57, szuja napisał:

Kurduplu ja tu byłem jak ty się urodziłeś. Wybacz mu Panie nie wie co pisze. Takie chwilowe zaćmienie jak w Egipcie. Dobrze ,ze go plagi nie dopadły.HahahaJak zwykle ryjowcu filipiński guzik wiesz. Plagi nie tylko jego dopadły, ale wszystkich dyskutantów. Ty jesteś tą obrzydliwą plagą.
Innych określasz "kurduplem", a sam jesteś karłem ...intelektualnym.
Do budy..! I nie szczekaj!
Z
Zagryziak
W dniu 06.02.2010 o 21:04, bóm napisał:

Przecież katofili nie przybywa (z przyczyn naturalnych); prawdziwe mohery mają swoje rydzyjko i trwałą, których im miejscowa katopropaganda nie jest w stanie zastąpić - nie porzucą swojego guru dla lokalnej, lipnej podróby. Pozostali albo przełączą odbiorniki, albo będą potęgowali odruchy wymiotne z przyczyn jw. (mój poprzedni wpis). Więcej optymizmu - na dłuższą metę - im gorzej, tym lepiej :-)Podziwiam twój optymizm. Wiem jednak również, że sutannowym wciąż mało... Zatem rydzyjko agitacyjne też nie wystarczy.
Najcudnowniej byłoby, gdyby mieli na każdej ulicy posterunek propagandy katolickiej.
ps. Skopiuj to. Ja też to zrobię i chętnie na jesieni do tego wrócę, bo wtedy obaj będziemy widzieli; jaka jest rzeczywistość.
Z
Zagryziak
W dniu 06.02.2010 o 21:02, szuja napisał:

Leszczu a Ty skąd taką kolorową tapetę ?Artycha plastik a detona-tore masz?Może i w kolorach nie jesteś daltonistą, ale w myśleniu - zdecydowanie tak! Obrzydliwy z ciebie podogymnura truei...
b
bóm
W dniu 06.02.2010 o 20:21, Zagryziak napisał:

Jesteś chyba krótkowzroczny. To jest bardziej niebezpieczne, niż ci się wydaje. Fuzja Kościoła włocławskiego i TV "Kujawy" jest nader groźna z punktu widzenia tegorocznych wyborów samorządowych. Obecna Rada w swej zdecydowanej większości jest decyzyjnie wyjątkowo impotentna.Nie miejsce tu jednak, ani potrzeba przytaczać przykłady owej niemoty.Z wdzieczności za wejscie do lokalnej telewizji książęta lokalnego kościoła muszą (i będą) w ramach wdzięczności głosić z kazalnic kto winien zostać radnym lyb prezydentem Włocławka.Co prawda Pałucki jest nie mniejszym podnożkiem kleru od Skrzypka, lecz mogę mieć w przyszłej kadencji bardziej posłuszną istotę od obu (jednego; in spe) eksprezydentów.Do kościoła na mszę chodzę przede wszystkim ludzie starsi i wielu z nich dokumentnie przez najbliższych i dawnych przyjaciół zapomniani.Oni właśnie, w kościołach poczuję się ważni, zauważeni i potrzebni, bo Ich Wielebności właśnie do nich będą się zwracać o taki, a nie inny kształt głosowania. Poczuję się ważni ( a to jest im zawsze potrzebne na starość) i potrzebni, aby spelnić oczekiwania księdza.Tym sposobem pan właściciel Tv "Kujawy" zapewnił sobie na długo przed rozpoczęciem kampanii wyborczej doskonałą siłe poparcia.Kto z panem P. - ten z kościołem. A kto z kościołem, ten ma ogromne szanse zwycięstwa w wyborach....i to będzie CZARNA KLĘSKA Miasta.


Przecież katofili nie przybywa (z przyczyn naturalnych); prawdziwe mohery mają swoje rydzyjko i trwałą, których im miejscowa katopropaganda nie jest w stanie zastąpić - nie porzucą swojego guru dla lokalnej, lipnej podróby. Pozostali albo przełączą odbiorniki, albo będą potęgowali odruchy wymiotne z przyczyn jw. (mój poprzedni wpis). Więcej optymizmu - na dłuższą metę - im gorzej, tym lepiej :-)
s
szuja
W dniu 06.02.2010 o 20:21, Zagryziak napisał:

Jesteś chyba krótkowzroczny. To jest bardziej niebezpieczne, niż ci się wydaje. Fuzja Kościoła włocławskiego i TV "Kujawy" jest nader groźna z punktu widzenia tegorocznych wyborów samorządowych. Obecna Rada w swej zdecydowanej większości jest decyzyjnie wyjątkowo impotentna.Nie miejsce tu jednak, ani potrzeba przytaczać przykłady owej niemoty.Z wdzieczności za wejscie do lokalnej telewizji książęta lokalnego kościoła muszą (i będą) w ramach wdzięczności głosić z kazalnic kto winien zostać radnym lyb prezydentem Włocławka.Co prawda Pałucki jest nie mniejszym podnożkiem kleru od Skrzypka, lecz mogę mieć w przyszłej kadencji bardziej posłuszną istotę od obu (jednego; in spe) eksprezydentów.Do kościoła na mszę chodzę przede wszystkim ludzie starsi i wielu z nich dokumentnie przez najbliższych i dawnych przyjaciół zapomniani.Oni właśnie, w kościołach poczuję się ważni, zauważeni i potrzebni, bo Ich Wielebności właśnie do nich będą się zwracać o taki, a nie inny kształt głosowania. Poczuję się ważni ( a to jest im zawsze potrzebne na starość) i potrzebni, aby spelnić oczekiwania księdza.Tym sposobem pan właściciel Tv "Kujawy" zapewnił sobie na długo przed rozpoczęciem kampanii wyborczej doskonałą siłe poparcia.Kto z panem P. - ten z kościołem. A kto z kościołem, ten ma ogromne szanse zwycięstwa w wyborach....i to będzie CZARNA KLĘSKA Miasta.Leszczu a Ty skąd taką kolorową tapetę ?Artycha plastik a detona-tore masz?
s
szuja
W dniu 06.02.2010 o 18:28, aBc napisał:

"szuja"- nie chcą cię na Info to przeniosłeś sie tu, myślę, że tutaj też się na tobie poznają.


Kurduplu ja tu byłem jak ty się urodziłeś. Wybacz mu Panie nie wie co pisze. Takie chwilowe zaćmienie jak w Egipcie. Dobrze ,ze go plagi nie dopadły.Hahaha
Z
Zagryziak
W dniu 06.02.2010 o 20:05, bóm napisał:

A ja się cieszę z takiego obrotu sprawy. Choć nie mam zamiaru oglądać podobnych knotów katonacjonalistycznej indoktrynacji, to wiem, że skutek włażenia z kopytami czarnych wszędzie, gdzie sie da, będzie odwrotny - taki, jak widok księdza dla uczniów w szkole. Ludzi i tak coraz bardziej drażni widok czarnych w przestrzeni publicznej, więc im gorzej, tym lepiej - lepiej dla zdrowo myślących, którzy mają dosyć katolickiej dyktatury i fundamentalistycznego bantustanu w tym kraju.Jesteś chyba krótkowzroczny. To jest bardziej niebezpieczne, niż ci się wydaje. Fuzja Kościoła włocławskiego i TV "Kujawy" jest nader groźna z punktu widzenia tegorocznych wyborów samorządowych. Obecna Rada w swej zdecydowanej większości jest decyzyjnie wyjątkowo impotentna.
Nie miejsce tu jednak, ani potrzeba przytaczać przykłady owej niemoty.
Z wdzieczności za wejscie do lokalnej telewizji książęta lokalnego kościoła muszą (i będą) w ramach wdzięczności głosić z kazalnic kto winien zostać radnym lyb prezydentem Włocławka.Co prawda Pałucki jest nie mniejszym podnożkiem kleru od Skrzypka, lecz mogę mieć w przyszłej kadencji bardziej posłuszną istotę od obu (jednego; in spe) eksprezydentów.
Do kościoła na mszę chodzę przede wszystkim ludzie starsi i wielu z nich dokumentnie przez najbliższych i dawnych przyjaciół zapomniani.
Oni właśnie, w kościołach poczuję się ważni, zauważeni i potrzebni, bo Ich Wielebności właśnie do nich będą się zwracać o taki, a nie inny kształt głosowania. Poczuję się ważni ( a to jest im zawsze potrzebne na starość) i potrzebni, aby spelnić oczekiwania księdza.
Tym sposobem pan właściciel Tv "Kujawy" zapewnił sobie na długo przed rozpoczęciem kampanii wyborczej doskonałą siłe poparcia.
Kto z panem P. - ten z kościołem. A kto z kościołem, ten ma ogromne szanse zwycięstwa w wyborach....i to będzie CZARNA KLĘSKA Miasta.
b
bóm

A ja się cieszę z takiego obrotu sprawy. Choć nie mam zamiaru oglądać podobnych knotów katonacjonalistycznej indoktrynacji, to wiem, że skutek włażenia z kopytami czarnych wszędzie, gdzie sie da, będzie odwrotny - taki, jak widok księdza dla uczniów w szkole. Ludzi i tak coraz bardziej drażni widok czarnych w przestrzeni publicznej, więc im gorzej, tym lepiej - lepiej dla zdrowo myślących, którzy mają dosyć katolickiej dyktatury i fundamentalistycznego bantustanu w tym kraju.

a
aBc

"szuja"- nie chcą cię na Info to przeniosłeś sie tu, myślę, że tutaj też się na tobie poznają.

s
szuja

Jak tłuszcz się oddziela od ofiar dziękczynnych, tak ANDRZEJ od synów Prawicy. Ze lwami igrał jakby z koźlętami i z niedźwiedziami jak z jagniętami owiec. Czyż nie zabił olbrzyma i nie usunął hańby ludu, gdy podniósł rękę i obalił pychę Grajka? Dał lewicy jego taką siłę, że zgładził człowieka, potężnego w walce, i wywyższył moc swego ludu. Tak wysławiano go po dziesięć tysięcy razy i wychwalano z powodu pogardy kleru, przynosząc mu koronę chwały. Albowiem starł nieprzyjaciół znajdujących się wokół, zniszczył wrogich Pisuarów , POpaprańców i złamał ich moc aż do dnia wyborów. W każdym swym czynie oddał chwałę słowami uwielbienia, z całego serca swego śpiewał hymny i umiłował Tego, który go stworzył . Po tym na bok czerwony testament odłożył. Postawił przed ołtarzem śpiewających psalmy i mile płynął dźwięk ich głosów; świętom nadał przepych i upiększył doskonale uroczystości, aby wychwalano święte imię Pana i by przybytek już od rana rozbrzmiewał echem. Pan darował mu grzechy, moc jego podniósł na wieki, dał mu przymierze królowania i tron chwały w mieści .

Podtrzymuję pogląd, że istotnie Dawid był istotą niezwykłą, ale Dawid.

k
kortyzol

Między czerwoną zarazą a czarną śmiercią

s
szuja

Miler też rozdawał kościelnym,że hej i na koniec dostał kopa w dopę. Pana P. czeka to samo.Hahaha jak to się do koryta żaba pcha.

k
kat
W dniu 06.02.2010 o 16:32, Zagryziak napisał:

Facet zagrał bardzo cwano. A swoją drogą czy to już stały kanon, że każdy kto ma zgrzyty w uczciwości garnie do Kościoła? Pamiętacie artykuły o panu P. w kontekście pobierania zasiłku chorobowego z ZUS-u i jednocześnie pensji? Państwo P. chyba zawsze gardzili ludźmi. Oczywiście po cichu, żeby nikt o tym nie wiedział....a może teraz chcą "odpokutować" swoje przewiny?Tak czy siak - lewica dostała decyzją pana P. porządnego kopa w d...Przemalowują się chłopaki na czarno byle zatrzymać ryje w korycie jak najdłużej ...
Dodaj ogłoszenie