MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Podrobione zabawki i koszulki dziecięce były sprzedawane w bydgoskich sklepach [zdjęcia]

Szymon Cieślak
Szymon Cieślak
Mundurowi zabezpieczyli prawie 500 sztuk zabawek i koszulek dla dzieci. Postępowanie o naruszenie prawa i własności przemysłowej trwa.Sprawę wykryli policjanci z wydziału do spraw z przestępczością gospodarczą i korupcji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. To właśnie oni otrzymali informację, że w Bydgoszczy w sklepach są sprzedawane podrobione zabawki i koszulki dziecięce. - Funkcjonariusze pojechali do dwóch punktów handlowych na terenie Fordonu, gdzie przeprowadzili przeszukania. Ustalenia się potwierdziły. Jak się okazało, sklepy oferowały do sprzedaży różnego rodzaju zabawki i odzież dla dziewczynek. Łącznie policjanci zabezpieczyli 490 sztuk nielegalnego towaru. Do sprawy naruszenia przepisów z ustawy o ochronie prawo własności przemysłowej kilka osób zostało przesłuchanych w charakterze świadka - informuje podkom. Lidia Kowalska z KWP Bydgoszcz. O losie właścicieli sklepów zadecyduje prokurator. Za sprzedaż podrobionych towarów grozi  karą pozbawienia wolności do 2 lat, a jeżeli jest to stałe źródło dochodu nawet do 5 lat więzienia.
Mundurowi zabezpieczyli prawie 500 sztuk zabawek i koszulek dla dzieci. Postępowanie o naruszenie prawa i własności przemysłowej trwa.Sprawę wykryli policjanci z wydziału do spraw z przestępczością gospodarczą i korupcji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. To właśnie oni otrzymali informację, że w Bydgoszczy w sklepach są sprzedawane podrobione zabawki i koszulki dziecięce. - Funkcjonariusze pojechali do dwóch punktów handlowych na terenie Fordonu, gdzie przeprowadzili przeszukania. Ustalenia się potwierdziły. Jak się okazało, sklepy oferowały do sprzedaży różnego rodzaju zabawki i odzież dla dziewczynek. Łącznie policjanci zabezpieczyli 490 sztuk nielegalnego towaru. Do sprawy naruszenia przepisów z ustawy o ochronie prawo własności przemysłowej kilka osób zostało przesłuchanych w charakterze świadka - informuje podkom. Lidia Kowalska z KWP Bydgoszcz. O losie właścicieli sklepów zadecyduje prokurator. Za sprzedaż podrobionych towarów grozi karą pozbawienia wolności do 2 lat, a jeżeli jest to stałe źródło dochodu nawet do 5 lat więzienia. KWP Bydgoszcz
Mundurowi zabezpieczyli prawie 500 sztuk zabawek i koszulek dla dzieci. Postępowanie o naruszenie prawa i własności przemysłowej trwa.

Sprawę wykryli policjanci z wydziału do spraw z przestępczością gospodarczą i korupcji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. To właśnie oni otrzymali informację, że w Bydgoszczy w sklepach są sprzedawane podrobione zabawki i koszulki dziecięce.

- Funkcjonariusze pojechali do dwóch punktów handlowych na terenie Fordonu, gdzie przeprowadzili przeszukania. Ustalenia się potwierdziły. Jak się okazało, sklepy oferowały do sprzedaży różnego rodzaju zabawki i odzież dla dziewczynek. Łącznie policjanci zabezpieczyli 490 sztuk nielegalnego towaru. Do sprawy naruszenia przepisów z ustawy o ochronie prawo własności przemysłowej kilka osób zostało przesłuchanych w charakterze świadka - informuje podkom. Lidia Kowalska z KWP Bydgoszcz.

O losie właścicieli sklepów zadecyduje prokurator. Za sprzedaż podrobionych towarów grozi karą pozbawienia wolności do 2 lat, a jeżeli jest to stałe źródło dochodu nawet do 5 lat więzienia.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska