Pogoń Mogilno zwyciężyła Sokoła z Kleczewa

Marek Kaśków
Pogoń Mogilno zwyciężyła Sokoła z Kleczewa.
Pogoń Mogilno zwyciężyła Sokoła z Kleczewa. Marek Kaśków
Kibice w Mogilnie, po ostatnim gwizdku sędziego Wojciecha Jasiaka z Krotoszyna, mogli znów się cieszyć ze zwycięstwa swoich ulubieńców.

Pogoń Mogilno - Sokół Kleczew 2:1

O tym, że pogoniści grają do końca, przekonali się w minioną sobotę piłkarze z Kleczewa.

Początek meczu należał do gości, którzy objęli prowadzenie w 19 min. po strzale z za pola karnego Łukasza Pietrzaka. Gola wyrównujący na 1:1 dla Pogoni zdobył, tuż przed końcem pierwszej połowy, Karol Kopliński w 43 min.

Natomiast cenne trzy punkty miejscowym zapewnił, już w doliczonym czasie gry Jarosław Plewa, który pojawił się na boisku w drugiej połowie meczu.

Na swoje ostatnie jesienne spotkanie o ligowe punkty podopieczni Wiesława Borończyka wybierają się do Solca Kujawskiego.